HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Nagrody za dodawanie i weryfikację 28
Agnieszka_Chmielewska_Mulka

witam,

gdy wysyłam e-maila na info@fdb.pl to niestety powraca z informacją o tym, że takiego e-maila nie ma. Więc przesyłałam info o nagrodach do wysłania na e-mail Anity Nowakowskiej. I tak sobie czekam na nagrody od grudnia 2010 roku :( Czy to tylko mój problem, czy Anita nadal wysyła nagrody ?

Maciek_Przybyszewski

Agnieszko

ja mam podobny problem z info@fdb.pl. Jakiś czas temu wysłałem maila z prośbą o zmianę nicka i do dziś cisza, choć odpowiedzi zwrotnej z informacją, że nie ma takiego maila też nie dostałem.

Quagmire

Gdzieś tak pod koniec stycznia dostałem "Starcie Tytanów" za aktywność, więc jeszcze wtedy ktoś te nagrody wysyłał.

Redox

Skoro na fdb tyle się dzieje, to góra powinna, podobnie jak w przypadku konkursów, sama przysyłać maile do użytkowników z informacją o wygranej i prośbie o adres przesyłki.

Quagmire

Słuszna uwaga, zresztą tak właśnie jest np na Stopklatce.

ferhin2

ja nie dostałem nagród za styczeń, luty i marzec więc chyba faktycznie nikt nie wysyła nagród :(

Asmodeusz

ja równierz nie otrzymałem nic za kilka ostatnich miesięcy

Yankee_Notch

No u mnie też brak nagród za dodawanie od stycznia, ale na ostatnie też jakoś się czekało te kilka miesięcy więc zakładam że w maju coś przyjdzie :)

Quagmire

No to dziwne rzeczy się dzieją…

Czudi

> Redox o 2011-04-21 17:38 napisał:
> Skoro na fdb tyle się dzieje, to góra powinna, podobnie jak w przypadku
> konkursów, sama przysyłać maile do użytkowników z informacją o wygranej i
> prośbie o adres przesyłki.

dawno temu to proponowałem, odpowiedź brzmiała że to w interesie użytkownika jest samemu zgłosić się z prośbą o nagrodę. Mail powinien być do aktywnych, bo w przypadku dodających to i tak trzeba wybrać film więc może być tak jak jest
Z nagrodami to faktycznie przykra sprawa; najpierw efdeby, potem więcej konkursów, ale mniej wygrywających użytkowników;p, a teraz ludzie pracujący dla dobra portalu zostali zapomnieni:/
Pewnie jakaś sprawa personalna, albo techniczna

pablo75

> Yankee_Notch o 2011-04-22 18:20 napisał:
> No u mnie też brak nagród za dodawanie od stycznia, ale na ostatnie też jakoś
> się czekało te kilka miesięcy więc zakładam że w maju coś przyjdzie :)
W maju same daju :D

Grzegorz_Derebecki

Ano mamy spore opóźnienia, myśle, że w maju nadrobimy :) Oczywiście wszystkie nagrody są u nas i czekają na wysyłkę ale nie ma kto i kiedy je spakować a potem wysłać :((

Adam_Siennica

O kontakt proszę na redakcja albo na mój mail.

Tak jak Grzegorz napisał są mega na maxa opóźnienia. Wszystko to zostanie nadrobione. Osobiście zajmę się tym, aby od maja było wszystko na bieżąco wysyłane.

Pozdr.

Maciek_Przybyszewski

Adamie, a w kwestii zmiany nicka też do Ciebie czy do Grzegorza pisać??

Adam_Siennica

Z tym do Grzegorza Derebeckiego :)

Yankee_Notch

> Adam_Siennica o 2011-04-23 20:49 napisał:
> O kontakt proszę na redakcja albo na mój mail.
>
> Tak jak Grzegorz napisał są mega na maxa opóźnienia. Wszystko to zostanie
> nadrobione. Osobiście zajmę się tym, aby od maja było wszystko na bieżąco
> wysyłane.
>
> Pozdr.

O kontakt w sensie że kontakt, czy kontakt w sprawie nagród? Bo jak to drugie, to radzę zmienić stosowne zapisy na stronie Reputacji aby nie było nieporozumień i zgrzytów i być po prostu aktualnym.
A w takim razie dochodziły w końcu te maile na info@fdb.pl ?

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

Witam,

minął maj a przesyłki nadal nie ma. To trochę niepoważne, żeby czekać 7 miesięcy na nagrody. Jeżeli jest problem z wysyłką to może zrezygnujcie z nagradzania. Efekt i tak będzie taki sam – brak nagród u laureatów. Pewnie jeszcze miesiąc lub dwa gdy znudzi się użytkownikom czekanie (szczerze to sama jestem zaskoczona moją wytrwałością) opuszczą ten portal i problem z wysyłaniem nagród sam się rozwiąże – zwyczajnie nie będzie komu tych nagród wysyłać. Ciekawa jestem czy na nagrody w konkursach też trzeba tak długo czekać ??

Czudi

na moje kaprawe oko, to "szefostwo" już dawno opuściło ten portal, tylko część użytkowników jeszcze się ie zorientowała;p

Grzegorz_Derebecki

> Czudi o 2011-06-01 09:39 napisał:
> na moje kaprawe oko, to "szefostwo" już dawno opuściło ten portal, tylko część
> użytkowników jeszcze się ie zorientowała;p

Nie odpusciło :) Niedługo coś nowego się pojawi. Nagrody do cześci ludzi zostały wysłane (sam je wysyłałem).

Czudi

> Agnieszka_Chmielewska_Mulka o 2011-06-01 07:18 napisał:
> Witam,
>
> minął maj a przesyłki nadal nie ma.

ale nikt nie pisał maj jakiego roku;D

alter_ego

> Agnieszka_Chmielewska_Mulka o 2011-06-01 07:18 napisał:
> Witam,
>
> minął maj a przesyłki nadal nie ma. To trochę niepoważne, żeby czekać 7 miesięcy
> na nagrody.

Przebijam twoje 7 miesiecy, ja już oczekuje 8 miesięcy na wygraną koszulkę w konkursie dotyczącym filmu Starcie Tytanów.

miodzik

No tak – o ile nagrody za dodawanie można zrozumieć (przy dobrej woli oczywiście), w końcu nie ja jeden (mam nadzieję) dodaję z przyjemności, a nie dla nagród (nigdy po żadną się nie zgłaszam) to już nagroda w konkursie to zupełnie inna bajka – w końcu konkurs jest przede wszystkim po to by coś wygrać. Takie tłumaczenie: "Nagrody do części ludzi zostały wysłane (sam je wysyłałem)" to trochę zakrawa na kpinę z tych, którzy na te nagrody oczekują – skoro do części zostały wysłane to jaki był klucz? czekali jeszcze dłużej niż @alter_ego? czy też jakieś inne uznaniowe kryterium. Nigdy nie brałem udziału w żadnym konkursie, więc wychodzi na to, że intuicja i tu mnie nie zawiodła ;)

Maciek_Przybyszewski

Ja czekam na razie tylko miesiąc :) Cierpliwości mam dużo hihi

Grzegorz_Derebecki

> alter_ego o 2011-06-01 10:19 napisał:
> Przebijam twoje 7 miesiecy, ja już oczekuje 8 miesięcy na wygraną koszulkę w
> konkursie dotyczącym filmu Starcie Tytanów.
>

Nic mi nie wiadomo o zalegających nagrodach z tego konkursu, możesz wysłać maila na info@fdb.pl w tej sprawie?

Jeżeli ktoś z was nie dostał jakiś nagród nawet za dodawanie proszę o podesłanie maila dopilnuje by zostały jak najszybciej wysłane.

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

hej,

mam pytanie – kiedy będą wysyłane zaległe nagrody ?? Ja czekam na nagrody za marzec, kwiecień i maj

Grzegorz_Derebecki

Mysle ze niedlugo bo juz sa spakowane :)

Spinnaker

> Grzegorz_Derebecki o 2013-06-29 01:10 napisał:
> Mysle ze niedlugo bo juz sa spakowane :)

Grudniowe także…? ;o)

Grzegorz_Derebecki

Grudniowe dawno temu były wysłane. Jeżeli czegoś nie otrzymałeś zgłoś się do Anity. (info@fdb.pl)

Movieman

Czy nagrody czerwcowe będą również wysłane jeszcze w lipcu? Czy już w kolejnych paczkach?

Proszę czekać…