Niektóre motywy są faktycznie nieśmiertelne :D Ale odgrzewane przez Polsat po raz setny, już nie śmieszą tak jak kiedyś… w każdym razie Charlie Sheen zawsze będzie mi się kojarzył z tą serią :D Kto nie oglądał, niech nadrabia straty ;P
ano są super obie częsci,ale charlie shenn to bardzie mi sie kojarzyc bedzie z mlodymi strzelbami.ale ta aktoreczka valeria golino(mniam)to napewno z hot shots.