• HYDE PARK — 578

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Temat wątku - Komuno wróć!

• Chemas

Nieraz się tak mówiło, komuno wróc, komuno wróć, jak źle się działo finansowo co niektórym. No i proszę, jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie. Wróciła!

• -
      • +
      • 0
    • stRangeMercy

@Chemas Faktycznie włosi robią lepsze horrory :)

• -
      • +
      • -1
    • Chemas

@stRangeMercy
      Mój ranking prezydentów polskich:

1. Kwaśniewski
      2. Walęsa
      3. Komorowski
      4. Jaruzelski
      5. Duda

• -
      • +
      • 0
    • Siwy1984

@Chemas
      U mnie również na pierwszym miejscu zdecydowanie Aleksander Kwaśniewski (moim skromnym zdaniem najlepszy prezydent jakiego mieliśmy)
      Na samym końcu oczywiście Duda z Lechem Kaczyńskim, bo już gorzej chyba by być nie mogło.. : )

• -
      • +
      • +1
    • Chemas

@Siwy1984 Zgadza się, gorzej już być nie może. Takiej marionetki to ja dawno nie widziałem. Różne błędy były u różnych prezydentów, ale ten po prostu zupełnie nie ma swojego zdania.

• -
      • +
      • +1
    • Siwy1984

@Chemas
      Dokładnie : )

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Siwy1984 Jeszcze mi jedno do głowy przyszło, właściwie poza Kaczyńskim żaden z naszych prezydentów lingwistą nie był. Wałęsa był nieokrzesany i prostacki często, ale mieli oni chociaż jakieś jaja.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@Chemas Może ci z dwudziestolecia międzywojennego byli lepsi.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Elizabeth_Linton :-)
      Tych nie brałem pod uwagę, może jednak tak. Tylko osoba numer jeden w tym kraju niech sobie czasami nie myśli, że jest drugim Piłsudskim, ten to chociaż miał Kasztankę, a nie kota.

• -
      • +
      • 0