LUDZIE KINA

84 nowy temat szukaj Kategorie

Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

ryba

31 odpowiedzi
rybaIIID

bez wątpienia Jessica Biel!!!

Anonimowy

popieram ;-)

Kamil_Kwietniewski

Hehe, masz rację ;)

Tytus

Chyba sobie jaja robisz!!!
Mowię Ci że, Pamela Anderson!!!

Mort_Rainey

Naomi Watts

Anonimowy

tytus, piotrek przestancie robi off-topici do tematu ryby :-)

Tytus

Dlaczego?
Temat ciekawy, intrygujący :)
A tak na marginesie to przemyślałem to i jednak Kasia Cichopek, Mucha albo Leonardo Di Caprio!

A tak na marginesie: Ten bezsensowny temat bytuje sobie w najlepsze na forum natomiast mój w którym zadawałem konkretne pytanie został szybko usunięty. Hmmmm…
Może ja zostanę moderatorem?
P.S. Wiem że, się powtarzam! :)

Piotr_nw-już sie nie powtarzasz:P

Lucas_B

> Tytus o 2007-02-03 19:19:07 napisał:
>
> A tak na marginesie: Ten bezsensowny temat bytuje sobie w najlepsze na forum
> natomiast mój w którym zadawałem konkretne pytanie został szybko usunięty.
> Hmmmm…
> Może ja zostanę moderatorem?
> P.S. Wiem że, się powtarzam! :)

Dlaczego bezsensowny? Nie obraź się ale może to twój był bezsensu? :D

skunksior

nie wiem o co chodzi ale obstawiam Tania Russof

Tytus

Ja Ci mówię że, Nicole Kidman!!!
Ile można???

Jaki był powód usunięcia tych dwóch wcześniejszych wypowiedzi (z ciekawości pytam:))??

Mort_Rainey

A taki że nie miały nic wspólnego z tematem ryba

Anonimowy

> piotr_nw o 2007-02-06 19:07:04 napisał:
>
> A taki że nie miały nic wspólnego z tematem ryba

Polemizowałbym z tym.

Uwazam ze tamte posty w bardzo duzym stopniu dotyczyły głownego tematu, tylko ze ty niezrozumiałes najwidoczniej głebi kryjacej sie w przekazie i poszedłes na łatwizne i skasowałes te wypowiedzi. Nieładnie bardzo nieładnie. Czasy cenzury sie skonczyły, pamietaj o tym.

Tytus

> wolfie o 2007-02-06 19:41:44 napisał:

> Nieładnie bardzo nieładnie. Czasy
> cenzury sie skonczyły, pamietaj o tym.

Otóż to :)

dzorcz

jak najbardziej :)

Anonimowy

własnie tak

Mort_Rainey

No sorry,nie od dziś wiadomo że piotr_nw to głowny kretyn FDb który wszystkie bo aż 2 funkcje dostał fartem;)

Przepraszam:)

Tytus

To jak jest wkońcu z tą rybą???

Spinnaker

Niestety, została usmażona i zjedzona, nawet ości po niej nie zostały… :P

end temat hehe

skunksior

dalej nie wiem o co chodzi,ale dalej obstawiam Tania Russoff

Anonimowy

> Spinnaker o 2007-02-17 13:12:13 napisał:
>
> Niestety, została usmażona i zjedzona, nawet ości po niej nie zostały… :P
Gdzie jest nemo????????????????????

Tytus
dzorcz

a wiec tak?

Tytus

Jeśli chodzi o mnie to myślę, że tak!

dzorcz

a wiec jednak?

Ramnast

Popieram reszte osob :P

srebrny

a wiec jaka ryba ja lubie rybe smazona i rybe po grecku hehe

NeverGiveUp

> srebrny o 2007-03-16 10:13:53 napisał:
>
> a wiec jaka ryba ja lubie rybe smazona i rybe po grecku hehe

Zdecydowanie śledzie! ;-)

Mort_Rainey

Śledzie są ochydne

NeverGiveUp

No jeżeli miałbym wybierać to tylko śledzie lubię i muszą być koniecznie w occie, ale ogólnie to nie przepadam ani za rybami ani za mięsem bo jestem wegetarianinem ^^ Ale to w końcu nie temat o kulinariach tylko o rybie – Jessice Biel ;-)

srebrny

Ja jeszcze lubie filety z makreli z puszki w sosie pomidorowym potrafie zjesc naraz kilka puszek moj rekord to 9 hehe dobre sa naprawde polecam!!!

Tytus

Ja również uwielbiam śledzie jak i rybę po grecku ( z czego to drugie dużo bardziej)
Pozdrawiam!

dzorcz

rybka lubi plywac, nawet ta niezywa…
pzd