Nie spodziewam się rewelacji, szczególnie po obsadzie.
EDiT po obejrzeniu trailera
Już mi się to nie podoba, co wyraziłem w komentarzu w artykule prezentującym trailer.
Tego się mniej więcej spodziewam, zlepek szokujących i wulgarnych scen, który ma ściągnąć widza, chyba tylko tego mało wymagającego. Od nowego Pitbula ten pan przestał mi się podobać. Nie podchodzi mi po prostu konwencja jego filmów.
Ciekawy film, Jennifer wreszcie pokazała się od tej swojej dobrej strony aktorskiej.
Jest to dobra aktorka, ale ten szum w okół niej to już przesada. Wybiła się na Igrzyskach, do tego jest ładna i potrafi grać, ot i wszystko. Tak na prawdę to dopiero mi się zdecydowanie spodobała w Joy
Przeciętna dobra aktorka. Nie mam jej co zarzucić, ale też i nie wybija się nad inne.
Kolejny mistrz starej daty.
Bardzo dobry twórca muzyczny, piosenkarz, no i proszę jako aktor również się sprawdził. Tak trzymać.
@Elizabeth_Linton to taki zawód.
Zawód celebryta.
Pozdrawiam Kasiu.
Ta średnia siedem to chyba za przystojniactwo ;)
Podobnie jak niektórzy przede mną, zastanawiam się nad fenomenem tego filmu. Typowy średniak jeśli chodzi o wykonanie, aktorstwo, a nawet jeśli chodzi o przekaz, bo temat to oklepany. Chociaż muszę stwierdzić, że w drugiej części lekko się poprawiło. Na tym fenomenie skorzystała przede wszystkim wykonawczyni roli głównej, którą uważam za w miarę dobrą aktorkę, no ale bez przesady.
Proszę czekać…