60 %, jak na fakt, że większość postaci była z nowszych części, których nie oglądałem, to i tak dobrze.
Kolejna pozycja, którą muszę jak najszybciej nadrobić, aż wstyd mi ;)
Nigdy mnie jakoś nie przekonała co do swojego aktorstwa, do tego wcale nie uważam ją za jakąś tam piękność, nie mówię, że jest brzydka.
Pozycja obowiązkowa do obejrzenia. Bardzo dobra obsada aktorska, scenariusz i sama reżyseria.
@BuziakL zgadzam się, ale w roli komediowej też daje rade, patrz "Nie jesteśmy aniołami".
Coś takiego, że nie ma przy tym filmie żadnego komentarza, a to przecież doskonała komedia z morałem. Chyba ją kiedyś kiedyś nie doceniłem, dając 7, trzeba by obejrzeć i zrobić poprawkę ;) Jedna z bardziej nietypowych ról Roberta, no ale wtedy to on jeszcze potrafil dać świeżość filmowej roli.
Ciekawie zrobiony film, bardzo dobra rola młodej jeszcze Demi Moore
Zawsze lubiłem tą aktorkę, sympatyczna, zdolna, no i do tego ładna. Same plusy.
Zainteresował mnie bardzo sam tytuł, ale też i domyślam się o czym jest. Koniecznie muszę obejrzeć.
@Robert_DeNiro zgadzam się, z tego co wiiem to w planach jest coś podobnego ale w innej formie, gdzieś tam kiedyś czytalem.
A co do czatu, że nie ma to wiem, ale kiedyś chyba był, co wynika chociażby z tego odświeżonego wątku. Chyba, że to był tylko jakiś chatroom
Proszę czekać…