Aktywność

Człowiek na krawędzi (2012)

Dawno nie widziałem tak dobrego kina akcji, o tak dobrym scenariuszu. Niektórzy marudzą, że końcówka przewidywalna, nie zgodzę się z tym do końca. Ja w każdym razie polecam.

Genesis Rodriguez (I)

Co tu dużo mówić, śliczniutka jest, poza tym niezła aktorka,w Człowieku na krawędzi wypadła dobrze.

Nocny łowca (2018)

Mocno zakręcony film, trochę przekombinowany. Końcówka jednak dobra i zaskakująca. Bardzo dobra gra aktorska i niezłe zdjęcia.

Porwanie (2017)

Całkiem niezły ten film, ogląda się dobrze, no i Lundgren, po tylu słabych produkcjach dochodzi do swojej formy. Można polecić.

Wulkan (1997)

Zmieniam ocenę z 5 na 6 i to tylko głównie z powodu TLJ oraz poprawnej gry aktorskiej pozostałych. Nadal sądzę, że ze scenariuszem przesadzono.

Temat z nudów i zastoju HYDE PARK

@Adamus0101
Jakiś czas temu aktywny był Marac i to mocno, to głównie on przecież namawiał wszystkich na przejście na FDB, Gifman jeszcze działał 3 miesiące temu i zaniknął Ehhhh, szkoda trochę.
Ja co prawda skupilem się ostro na dodawaniu ale nie znaczy, że nie mam czasu trochę popisać.

Temat z nudów i zastoju HYDE PARK

@Adamus0101

Kiedyś nawet próbowałem coś tu zacząć, ale niestety ruch forumowy jest za słaby. Może kiedyś ? Swoją drogą Montago działa na FDB, ale raczej z tego co zauważyłem skupia się na dodawaniu.

Temat z nudów i zastoju HYDE PARK

@Adamus0101

haha. można i tak :)
Cześć poza tym. Wiesz co brakuje mi pewnych obu nam znanych gierek :)

Temat z nudów i zastoju HYDE PARK

Ostatnio przed zaśnięciem ćwiczę umysł wyszukując różne słowa nietypowe ;)

Wyobraźcie sobie, że najdłuższym jednosylabowym słowem, jaki znam, jest:

CHRZĄSZCZ – 9 liter

Dłuższego, mimo usilnego myślenia i kombinowania za diabła nie udało mi się znaleźć. Owszem, 8-literowe to parę znalazlem, 7 jeszcze więcej, ale 9-literowego żadnego innego, a już nie wspomnę o dłuższych.

Co ciekawe dwusylabowe najdłuższe jakie znalazłem, to 10 literowe:

CHRABĄSZCZ
PSZCZELARZ

Jeszcze tam jakieś miałem, ale już nie pamiętam.

Wie,, że temat głupi, ale tak podumać sobie przed zaśnięciem i pokombinować, fajna sprawa. Czasami też lubię z liter danego słowa układać sobie inne, też w myśli. :)

PS Zaznaczam, że nie korzystam z internetu, nawet nie sprawdzałem.

Rozpoznaj produkcję fantasy po kadrze

80 %, nieźle

Proszę czekać…