Chemas

Filtruj oceny

Liczba filmów 3577


7

Porachunki 6.3

Rodzina Manzoni, znany mafijny klan, zostaje przeniesiona w ramach programu ochrony świadków koronnych do Normandii we Francji. Okazuje się, że przystosowanie się do nowych warunków jest równie trudne, jak pozbycie się dawnych nawyków.

7

Czarny motyl 6.4

Położone w górach miasteczko, w którym miała miejsce seria niewyjaśnionych porwań i zabójstw. Jednym z jego mieszkańców jest żyjący na uboczu Paul (Antonio Banderas), sławny niegdyś pisarz, który od dłuższego czasu przeżywa kryzys twórczy. Często też zagląda do kieliszka. Mężczyzna ma nadzieję, że uda mu się stworzyć rewelacyjny scenariusz i tym samym ocalić swoją karierę. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze włóczęgę o imieniu Jack (Jonathan Rhys Meyers) i proponuje mu nocleg u siebie w domu. Potężna burza powoduje przerwę w dostawie prądu. Między bohaterami wywiązuje się gra. Co z niej wyniknie?

4

Wrota bohaterów 5.8

Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Wciela się tam w postać Czarnego Rycerza, który ratuje dawne Imperium przed zakusami złowrogich sił. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Jego śladami rusza jednak potężny mściciel, który podejrzewa, że chłopak może być legendarnym wojownikiem. Jack musi odnaleźć w sobie siłę Czarnego Rycerza, który do tej pory był tylko postacią, w którą wcielał się w grze. Zbliża się decydujące starcie!

6

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 7.2

Garstka ocalałych mutantów wysyła Wolverina w przeszłość by ją zmienił nie dopuszczając do wojny z ludźmi.

5

Do zakochania jeden krok 6.4

Sandra jest szczęśliwą mężatką i obraca się wśród śmietanki towarzyskiej. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z wystawnych przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Sandra z dnia na dzień traci swoje uporządkowane życie i przeprowadza się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif pod każdym względem jest jej zupełnym przeciwieństwem, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

3

6

Wiosła w dłoń 6.4

Seth Green, Matthew Lillard i Dax Shepard w komedii o trójce nierozłącznych przyjaciół z dzieciństwa, których losy po latach znów się splatają za sprawą tajemniczej śmierci dawnego kolegi. Trzej nieudacznicy odkrywają, iż zmarły wpadł niedawno na trop legendarnego łupu D.B. Coopera – porywacza, który w 1971 roku wyskoczył z samolotu z 200.000 dolarów okupu i przepadł bez wieści. Zdobyta mapa skłania ich do podjęcia wyprawy tropami zaginionego skarbu. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Na drodze poszukiwaczy staną nie tylko wsiowe przygłupy chętniej sięgające po broń niż po mydło, ale i żyjące w harmonii z naturą piękne hipiski oraz niedźwiedzica, której instynkt macierzyński nie zna granic.

6

Scooby Doo: Maska błękitnego sokoła 6.6

Scooby-Doo i jego załoga przybywają do Kalifornii na wielki zlot fanów komiksu. Bohaterowie muszą zmierzyć się z kolejną kryminalną zagadką. Scooby-Doo i jego gang przyjeżdżają do Kalifornii na zlot fanów komiksu. Wszyscy są bardzo podekscytowani, bo impreza jest okazją, by poznać ulubionego superbohatera - Błękitnego Sokoła. Dobrą zabawę niespodziewanie zakłóca pojawienie się pana Hyde’a - odwiecznego wroga Błękitnego Sokoła, który nie chce dopuścić do premiery najnowszego filmu o ich idolu. Drużyna Scooby-Doo musi zdemaskować intrygę, zanim dojdzie do najgorszego.

8

Dodek na froncie 7.5

Dodek Wędzonka jest z zamiłowania piłkarzem, ale musi zmienić profesję, gdy wybucha Wielka Wojna. Służy w armii austriackiej. Pewnego dnia, zmęczony niezmiernie, zasypia w szopie, przykrywszy się mundurem rosyjskiego oficera. W czasie jego drzemki teren zajmują Rosjanie i „odbijają” kamrata. Dodek zostaje wzięty za lekarza, a wysoki stopień powoduje, że zostaje mu powierzony pod opiekę polski dworek, gdzie ma leczyć rannych. Robi więc wszystko, co w jego mocy, żeby wywiązać się z zadania, nie unikając jednak prób zdobycia serca pokojówki Zuzi czy też pani pułkownikowej. Wszystko układa się świetnie aż do czasu przybycia Wielkiego Księcia.

5

Flicka: Najlepsi przyjaciele 5.7


5

Dobre zabijanie 6.4

Rodzina lotnika zaczyna kwestionować etykę jego pracy, jako pilota drona w walce z talibami.

6

Hudson Hawk 6.5

Eddie jest światowej sławy złodziejem - najlepszym w swoim fachu, o pseudonimie Hudson Hawk. Niestety w końcu zostaje złapany przez policję i spędza 10 lat w więzieniu. Po opuszczeniu zakładu karnego pragnie rozpocząć uczciwe życie, jednak nie jest mu to dane. Wraz z najlepszym przyjacielem Tony'm zostaje zmuszony do kradzieży dzieł sztuki autorstwa Leonarda Da Vinci. Hawk nie zdaje sobie sprawy, w jak skomplikowaną intrygę został uwikłany - ukryte w pracach Da Vinci kryształy mają posłużyć szalonemu małżeństwu Mayflowerów do skonstruowania "złotej maszyny", dzięki której zdobędą finansową potęgę. Do tego w sprawę wmieszani są agenci CIA oraz tajemnicza, watykańska organizacja reprezentowana przez piękną Anna Baragli, która ukrywa swą prawdziwą tożsamość. Eddie ma wiele zagadek do rozwikłania...

5

Gruby Albert 5.7

Albert jest otyłym i słabo rozwiniętym chłopcem, który wraz z przyjaciółmi żyje w telewizyjnej kreskówce. Doris jest małą dziewczynką, która po śmierci swojego dziadka, zamknęła się w sobie i ciągle ogląda bajki. Kiedy pewnego dnia jej łza spada na pilota, bohaterowie z serialu trafiają do rzeczywistego świata i zaczynają pomagać ludziom w potrzebie.

6

Przyspieszenie 6.5

Vladik Zorich (Dolph Lundgren) rządzi przestępczym półświatkiem Los Angeles. Ma wielu wrogów. Pewnego dnia odkrywa, że jego zaufana morderczyni Rhona Zyocki (Natalie Burn) zdradza go. Wymyśla więc plan zemsty, który jednocześnie ma przynieść mu wymierne korzyści. Porywa jej syna i zmusza ją do wykonania ciągu zadań, polegających na eliminacji wrogów i pozyskaniu cennych informacji. Nie docenia jednak determinacji matki.

5

Mamma Mia! Here We Go Again 6.5

Przed laty na Kalokairi Donna odnalazła szczęście. Teraz na tej samej wyspie, w tym samym miejscu zastajemy Sophie Sheridan (Amanda Seyfried), córkę Donny, która rozpacza po śmierci matki (Meryl Streep). Wspiera ją Sam (Pierce Brosnan), jeden z trzech możliwych ojców dziewczyny. Wspólnie starają się spełnić marzenie Donny o renowacji tawerny i przekształceniu jej w bajeczny hotel Bella Donna. Na wielkie otwarcie hotelu przybywają przyjaciółki Donny, Tanya (Christine Baranski) i Rosie (Julie Walters). Menadżer hotelu, senor Cienfuegos, ostrzega jednak wszystkich, zapowiadając nadejście wielkiego sztormu. Kiedy wiatr i deszcz pustoszą wyspę, plany wielkiego otwarcia legną w gruzach. Co gorsza wstrzymany jest transport na wyspę. Gdy Rosie i Tanya próbują dodać Sophie otuchy, niebo rozjaśnia się i cudowna kolorowa flotylla przybywa na wyspę. Na jej pokładzie jest 150 rybaków gotowych świętować otwarcie hotelu, a pośród nich Bill (Stellan Skarsgard), Harry (Colin Firth) i Sky (Dominic Cooper), narzeczony Sophie. Ale to nie koniec atrakcji! Na otwarcie przybywa niespodziewania babcia Sophie, ekstrawagancka Ruby (Cher). Stojąc przed hotelem Bella Donna, Sophie czuje, że jej więź z matką nigdy nie była tak silna. Rozśpiewana i roztańczona fiesta jest tłem sekretu, jaki mają przed światem Sophie i Sky.

7

Les Misérables: Nędznicy 7.2

Adaptacja powieści Victora Hugo. Historia rozgrywa się na tle rewolucji francuskiej, wojen napoleońskich i stanowi pretekst do przedstawienie panoramy ludzkich losów. Galernik i złoczyńca Jean Valjean (Hugh Jackman) po 19 latach więzienia wychodzi warunkowo na wolność. Jednak cienie przeszłości nie dają mu spokoju. Celem inspektora Javerta (Russell Crowe) jest odnalezienie skazańca.

3

Nimfa 5.4

Czworo młodych ludzi wybiera się na małą wysepkę, by zwiedzić znajdujący się tam opuszczony fort. Wycieczka zmienia się w koszmar, gdy mieszkający tam szaleniec próbuje ich zabić. Uciekając odkrywają, że ścigający ich mężczyzna nie jest ich jedynym problemem, gdyż w podziemiach ukrywa się krwiożercza syrena.

1

Ostra jazda: Piwny Ping Pong 5.3

Trzech kumpli z collegu wyrusza w najlepszą podróż w życiu na specyficzne zawody w piciu piwa. Są spragnieni i gotowi do walki, ale ich drogę do pijanej chwały wypełniają nieoczekiwane i zwariowane przystanki - w tym rozbrykane striptizerki, piękna, nietypowa autostopowiczka oraz autokar pełen rozkosznych dziewic.

7

Jackass: Bezwstydny dziadek 6.2

Johnny Knoxville ponownie wciela się w rolę jackass, jako 86-letni Irving Zisman w opowieści o drażliwym staruszku niespodziewanie obarczonym opieką nad 8-letnim wnukiem Billym (Jackson Nicoll). Przedstawiciele dwóch pokoleń kłopotów wkrótce nawiązują więź, wyruszając w wyprawę przez serce Ameryki i mając w zanadrzu całą masę szaleństw, figli i psot, którymi obdarzają niczego nie podejrzewających , stąpających mocno po ziemi ludzi, którzy nie mają pojęcia, że biorą udział w „prawdziwie szokującej" ukrytej kamerze.

2

American Pie 5: Naga mila 5.5

Erik najmłodszy członek rodziny Stiflerów, już niedługo skończy liceum. Niestety wciąż jest prawiczkiem o czym wie zarówno jego rodzina jak i przyjaciele. Pewnego dnia Erik zostaje zaproszony przez swojego kuzyna Steve'a, aby spędzić weekend w domu jego bractwa. Wierząc, że jest to jego życiowa szansa chłopak wraz z kolegami wyrusza do kampusu. Przyjaciele nie wiedzą jeszcze, że oprócz szalonych zabaw, mnóstwa alkoholu i pięknych kobiet czeka ich jeszcze bieg golasów zwany nagą milą.

5

Gry małżeńskie 5.6

Ava (Mandy Moore) to młoda psycholożka, specjalizująca się w terapii małżeńskiej. Sama niedawno szczęśliwie wyszła za mąż i całym sercem wierzy w trwałość swojego związku. Jest przekonana, że będzie on równie udany jak małżeństwo jej rodziców (Jane Seymour i James Brolin). Jednak cała wiedza i poglądy Avy na ten temat legną w gruzach, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że jej matka właśnie zamierza odejść od ojca… A na dodatek na światło dzienne wychodzą pewne tajemnice z przeszłości ukochanego męża (Kellan Lutz)…

4

40-letni prawiczek 6.4

Andy Stizer (Steve Carell) ma już 40 lat, a nadal ominęło go parę rzeczy w życiu. Ma spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Ale istnieje taka rzecz, która do tej pory była dla niego tabu... Andy jeszcze nigdy nie uprawiał seksu, nawet przez przypadek. Czy to coś strasznego? Dla Andy’ego nie bardzo, ale dla jego kolegów z pracy, wręcz przeciwnie. A ponieważ uważają go za fajtłapę, postanawiają pomóc za wszelka cenę. Niestety nic się nie udaje, dopóki Andy nie spotka Trish (Catherine Keener), czterdziestoletniej matki trojga dzieci. Kumple są wniebowzięci, mając nadzieję, że coś wreszcie zaiskrzy... dopóki nie dowiedzą się o układzie jaki zawarli przyszli kochankowie!

6

Zatańcz ze mną 6.9

Po pogrzebie matki młody Kubańczyk Rafael (Chayanne) postanawia odszukać ojca, którego nigdy nie poznał, i powiadomić go o jej śmierci. Odkrywa, że jest nim Amerykanin John (Kris Kristofferson). Mężczyzna zaprasza go do Stanów Zjednoczonych. Tam chłopak dowiaduje się, że ojciec prowadzi szkołę tańca. Uczniowie przygotowują się do mistrzostw. John sądzi, że udział utalentowanego Rafaela w zawodach zwiększy szanse szkoły. Chłopak zakochuje się w Ruby (Vanessa L. Williams), byłej mistrzyni tańca...

5

Norbit 5.2

Opowieść o pewnym facecie - Norbicie, który jest zaręczony z monstrualną kobietą. Pewnego dnia Norbit poznaje piękną dziewczynę, w której zakochuje się bez granic. Na przeszkodzie do pełni szczęścia stoi monstrualna narzeczona...

5

Od zmierzchu do świtu 2 5.2

W motelu „El Coyot” dochodzi do spotkania bandy przestępców, planujących skok na jeden z meksykańskich banków. Szef grupy, Luther, w drodze do wyznaczonego miejsca, zatrzymuje się w barze, gdzie zostaje pogryziony przez wampira. Wkrótce sam przeistacza się w rządną krwi bestię.

8

Pan Jowialski 7.0


6

7

Mocne uderzenie 6.3

Licealny nauczyciel biologii, Scott Voss (Kevin James), zaczyna trenować jako zawodnik walk MMA. Poświęcenie nauczyciela ma na celu zebranie odpowiedniej sumy pieniędzy, by uchronić szkołę przed cięciami budżetowymi likwidującymi program muzyczny.

8

Był sobie sen 8.0

Młody chłopak Nemo (Jason Connery), obdarzony dużą wyobraźnią, ma swoją ulubioną bajkę. Dzięki mocy jaką posiada udaje mu się dostać do tego świata. W tej magicznej krainie jego wyobraźnia kreuje różne postacie z innych bajek, złoczyńców, kosmitów, szlachetnych bohaterów. Pojawia się również piękna księżniczka Alicja (Mathilda May). Nasz bohater zakochuje się w niej z wzajemnością. Cała historia przedstawiona jest w baśniowej i surrealistycznej konwencji.

8

Nazywam się Cukinia 7.1

Wychowujący się w sierocińcu 9-letni Cukinia poznaje wielu przyjaciół oraz dowiaduje się, na czym polega życie.