IMQ
IMQ

IMQ

@IMQ

Stare filmy, kino, Lars von Trier, horrory klasy B, musicale, seriale.... Po prostu kocham kino pod każdą postacią.

Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
luty 2006
Aktywność
Polska telewizja ŚWIAT TV

Wiesz…. Faktem jest, że telewizja dostosowywuje się do odbiorców. Owszem, mogliby non-stop dawać programy naukowe, ambitne wywiady etc etc… Ale…..ile osób by to oglądało? Kilka, kilkanaście tysięcy? Telewizja dostosowywuje sie do odbiorców więc jakość intelektualna programów świadczy – niestety – o większości odbiorców….

Kod Leonarda Da Vinci FILMY

Premiera w Polsce to: 19 maja 2006.

Nie samym filmem człowiek żyje, ale kto mu kazał jeść w kinie.... HYDE PARK

Heh, też mam ten problem i dlatego jeśli chodzę do kina to najczęściej na ostatni seans przed zdjęciem filmu z ekranów. Niestety, ale za zabieraniem takich rzeczy możemy być, ale do tego nie dojdzie. Chrupki można kupić w kinie, a kto zrezygnuje z części zysków…?
Mnie denerwuje jeszcze jedna rzecz. Całe grupli wchodzace w czasie reklam filmów które mają być grane. ja CHCĘ je obejrzeć by wiedzieć na co iść, a tu wchodzi Ci facet z kobitą, jeszcze staną sobie tak, że zasłonią Ci ekran i będą się zastanawiać gdzie ich miejsca są…. LITOŚCI! Ale i tak nie pobije nic tych "humanitarnych" – otwierają paczkę chrupek pół godziny by robić to po cichu…. przez co szeleszczą piećset razy dłużej:-)

Proszę czekać…