Ja_Stokrotka
Ja_Stokrotka

Ja_Stokrotka

@Ja_Stokrotka

Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
sierpień 2006
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Życie na fali
10
Listy

Obejrzane

Ulubione

Do obejrzenia

Nie interesuje

Ulubione

Aktywność
Życie na fali (2003 - 2007)

No cóż najpierw musisz sobie zainstalować program do ściągania plików. Ja doradzam Bear Share, który możesz sobie ściągnąć z tej strony http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=79 Gdy już go zainstalujesz, wpisujesz w wyszukiwarkę i masz! Doradzam ten programik bo jest po polsku i jest bardzo łatwiutki w obsłudze.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdr. =*

Życie na fali (2003 - 2007)

No cóż, ja sobie ściągam z programu Bear Share. Jest bardzo łatwy w obsłudze i niezwykle łatwo go zainstalować.
http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=79 – a z tej stronki mozesz go sobie ściągnąć.
Pozdro i mam nadzieję, że pomogłam… =*

Życie na fali (2003 - 2007)

ponieważ TVN nie wykupił 3 serii i jej już nie wykupi. Doradzam Ci ściągnięcie sobie 3 serii z internetu…
Pozdr. =*

Proszę czekać…