No cóż najpierw musisz sobie zainstalować program do ściągania plików. Ja doradzam Bear Share, który możesz sobie ściągnąć z tej strony http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=79 Gdy już go zainstalujesz, wpisujesz w wyszukiwarkę i masz! Doradzam ten programik bo jest po polsku i jest bardzo łatwiutki w obsłudze.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdr. =*
No cóż, ja sobie ściągam z programu Bear Share. Jest bardzo łatwy w obsłudze i niezwykle łatwo go zainstalować.
http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=79 – a z tej stronki mozesz go sobie ściągnąć.
Pozdro i mam nadzieję, że pomogłam… =*
ponieważ TVN nie wykupił 3 serii i jej już nie wykupi. Doradzam Ci ściągnięcie sobie 3 serii z internetu…
Pozdr. =*
Proszę czekać…