@OAshina

Ocenione filmy

78
Filtruj oceny
Zabłąkani
7
Statek
7
Internat
6
Faceci w czerni
7
Bad Boys II
6
Jestem legendą
6
Hancock
6
Faceci w czerni 3
5
The OA
7
Killjoys
7
Supergirl
7
The Expanse
8
Suburra
8
Dynastia
6
iZombie
7
Wynonna Earp
7
Atypowy
8
The Punisher
8
Ania, nie Anna
8
Lucyfer
8