Aktywność

Księga cieni: Blair Witch 2 (2000)

Dobry film, – słyszałem wiele komentarzy że to słaby film ale ja uważam że jest fajny, no i dobrze że tak jak w pierwszej części wszystko jest owiane tajemnicą (a bardzo rużni się od pierwszej części). Ale i tak nie równa się z puierwszą częścią

Piła III (2006)

No ciekawe – a tu macie linka do oficjalnej stronki tego filmu: http://www.saw3.com/ jest tam też trailer

Super zioło (2001)

Film bardzo dobry, – jedna z moich ulubionych komedji

Blair Witch Project (1999)

Tak też polecam nie zgodze się jedynie z tym że zakończenie było najlepsze bo zakończenie akurat mnie rozczarowało a ogólnie film jest po prostu inny i trzyma w napięciu

Teksańska masakra piłą mechaniczną (2003)

Znakomity film – jak dla mnie to jeden z najlepszych horrorów

Sin City: Miasto grzechu (2005)

Do niczego – Mnie osobiście film bardzo sie nie podobał ale to dlatego że nie lubie takich filmów jest taki jak opisał kolega powyżej ten komiksowy klimat …

Proszę czekać…