Dobry film, – słyszałem wiele komentarzy że to słaby film ale ja uważam że jest fajny, no i dobrze że tak jak w pierwszej części wszystko jest owiane tajemnicą (a bardzo rużni się od pierwszej części). Ale i tak nie równa się z puierwszą częścią
No ciekawe – a tu macie linka do oficjalnej stronki tego filmu: http://www.saw3.com/ jest tam też trailer
Film bardzo dobry, – jedna z moich ulubionych komedji
Tak też polecam nie zgodze się jedynie z tym że zakończenie było najlepsze bo zakończenie akurat mnie rozczarowało a ogólnie film jest po prostu inny i trzyma w napięciu
Znakomity film – jak dla mnie to jeden z najlepszych horrorów
Do niczego – Mnie osobiście film bardzo sie nie podobał ale to dlatego że nie lubie takich filmów jest taki jak opisał kolega powyżej ten komiksowy klimat …
Proszę czekać…