Plotki o The Avengers

Hollywood

Oficjalnie rozpoczęto przygotowania do realizacji produkcji pt. The Avengers w której to grupa znanych superbohaterów Marvela (Kapitan Ameryka, Thor, Iron Man i inni) łączą swoje siły, aby uratować świat przed zagładą. Z tego względu, że wszystko trzymane jest w ścisłej tajemnicy pojawiło się szereg plotek na temat ewentualnej fabuły filmu.

Najciekawsza z nich głosi, iż głównym czarnym charakterem będzie Hulk. To właśnie jego osoba miałaby stać się przyczyną możliwej zagłady ludzkości. Aktor Edward Norton, który wcielał się w tą postać w filmie The Incredible Hulk przyznał, iż to całkiem fajny pomysł. Tym bardziej, iż to właśnie Hulk ze swoją niepohamowaną agresją jest świetną postacią. Co więcej sam Norton poinformował, że z chęcią ponownie wcieliłby się w Hulka.

Z naszej strony możemy dodać, iż w tej plotce może być troszkę prawdy. Każdy, który oglądał film Iron Man i widział scenę po napisach końcowych z pewnością zauważył, iż pojawiła się tam postać Generała Rossa. A ten z kolei pojawił się również w filmie The Incredible Hulk.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux