"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe seriale w Cartoon Network 1

Stacja Cartoon Network zmienia swoją politykę. Postanowiła nakręcić dwa seriale, które w całości będą aktorskimi produkcjami. Te nowe seriale to: Tower Prep oraz Unnatural History. Zdjęcia do tych dwóch nowych tytułów ruszają na początku przyszłego roku.

Logo stacji Cartoon Network

Obie produkcje są odzwierciedleniem zmiany polityki stacji, która w większym stopniu chce inwestować teraz w aktorskie produkcje. Oznacza to mniej animacji na tej stacji.

Głównym bohaterem Tower Prep ma być zbuntowany nastolatek (Drew Van Acker), który organizuje grupkę odważnych licealistów w celu odkrycia mrocznego jej sekretu oraz ucieczki z niej. Reżyserem pilotażowego odcinku jest Terry McDonough, który pracował przy serialu Jedenasta godzina. Producentem jest zaś Paul Dini (Zagubieni).

Z kolei Unnatural History ma być historią o nastolatku, który przeprowadza się do Waszyngtonu. Tam podczas odwiedzin w Narodowym Muzeum Historii przypadkowo dowiaduje się o tajemnicy, która od wielu lat jest związana z tym miejscem. Chłopak postanawia rozwikłać zagadkę. Reżyserem pilotażowego odcinka jest Mikael Salomon (Kompania braci) a autorem scenariusza Mike Weber.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…