"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plotki o Spider-Manie 0

Ostatnie dni zdecydowanie należeć będą do zamieszania związanego z produkcją filmu Spider-Man. Dzisiaj mamy dla was kolejną ciekawą informacje. Otóż według jednego z amerykańskich portali Sony i Sam Raimi doszli do porozumienia. Co prawda reżyserować będzie ktoś inny, ale Raimi miałby zostać jednym z producentów odpowiedzialnych za stworzenie całkowicie nowej serii.

Spider-Man

Ten sam portal jako jednego z głównych kandydatów na stanowisko reżysera nowej serii wymienia Nimróda Antala, czyli reżysera takich produkcji jak Motel, Armored czy aktualnie kręconego Predatora. Podobno to właśnie on mógłby zająć się pracą przy Spider-Manie ze względu na fakt, iż zaprzyjaźnił się z Raimim przy okazji pracy przy filmie Motel.

Plotka ta uzasadniona jest faktem wyjątkowo dobrego rozstania się pomiędzy reżyserem a studiem. Jeśli wcześniej tak bardzo kłócili się o fabułę produkcji Spider-Man 4, to dlaczego rozstanie było w tak miłej atmosferze?

Z innych ciekawostek – eksperci uznali, iż Marc Webb raczej na pewno nie zostanie reżyserem Spider-Mana. Przede wszystkim ze względu na fakt małego doświadczenia w produkcji filmów akcji. A studio Sony nie zaryzykuje 200 mln $ dla kogoś kto mógłby nie dać sobie rady.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…