"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Abrams mówi o sequelach 0

Producent filmowy i reżyser J.J. Abrams ostatnimi czasy coraz częściej udziela wywiadów w których zdradza kolejne szczegóły swoich filmowych projektów. Tym razem dziennikarze poprosili go, aby powiedział coś więcej na temat kontynuacji Star Treka oraz sequela Projektu: Monster, o którym artysta mówił przed rokiem.

Reżyser J.J. Abrams

Na początek skupmy się na nowej części Star Treka. Otóż na chwilę obecną Abrams nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów planowanego sequela. W żartobliwych wypowiedziach twierdzi, iż w fabule znajdzie się miejsce dla rasy Gornów (jaszczuropodobny gatunek, który z łatwością pokonuje ludzi). Niemniej jednak nie wiadomo czy tak faktycznie będzie. Wiadomo oficjalnie, iż sequel powstanie a scenariusz napiszę duet Kurtzman-Orci.

Zupełnie inną sytuację mamy w przypadku sequela filmu Projekt: Monster. Tutaj od roku nic właściwie się nie zmieniło. Abrams wciąż powtarza, iż ekipa pracuje nad pomysłem na fabułę, ale nie wiadomo czy powstanie. Przypomnijmy, iż Projekt: Monster, który zadebiutował w kinach w roku 2008 zarobił blisko 170,7 mln $, przy budżecie wynoszącym jedynie 25 mln $.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Artur 2010-01-18

Wy i te wasze newsy z Abramsem…

Proszę czekać…