Wszystkie Spoty Super Bowl! 1

Jak co roku, podczas finału Super Bowl, większość superprodukcji ma tam reklamę w postaci 30-sekundowego spota.

Robin Hood

Zaczęły spoty już wypływać na Internet, więc zapraszam do oglądania. Wiadomość będzie aktualizowana na bieżąco wraz z pojawieniem się kolejnym spotów. Będą na pewno pojawiać się do niedzieli.

OSTATNI WŁADCA WIATRU

Oparty na popularnym serialu dla dzieci pod tym samym tytułem, którego twórcami byli Michael DiMartino i Bryan Konietzko, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

ROBIN HOOD

Jest to historia łucznika w armii Ryszarda Lwie Serce, który walczy z normandzkimi najeźdźcami i staje się legendarnym bohaterem znanym jako Robin Hood.


BROOKLYN'S FINEST

Opowieść o trzech niezwiązanych ze sobą policjantach z Brooklynu, którzy podążyli różnymi ścieżkami w karierze.

OPĘTANI

Fabuła filmu toczy się wokół mieszkańców małego miasteczka w stanie Kansas, którzy zostali postawieni w bardzo ciężkiej sytuacji i zmuszeni są walczyć o swoje własne życie. A wszystko za sprawą kraksy samolotu, który przewoził tajną biologiczną broń.

WYSPA TAJEMNIC

Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie prowadzone jest śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów – Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.

WILKOŁAK

Remake filmu o tym samym tytule z 1941 roku. Anglik, Lawrence Talbot (Benicio Del Toro), przez dłuższy czas mieszkał w Ameryce, w pewnym momencie powraca do swojego rodzinnego domu w wiktoriańskiej Anglii. Pewnego dnia zostaje ugryziony przez wilkołaka czego konsekwencją jest przemiana Lawrence’a w potwora w każdą pełnie księżyca…

KSIĄŻĘ PERSJI

IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater – młody książę, w czasie jednej z wojennych wypraw natrafia na ostrze posiadające potężne magiczne możliwości i tajemniczą klepsydrę kryjącą w sobie Piaski Czasu, które mogą zamieniać ludzi w piaskowe potwory

PLAN B

Jest to historia samotnej kobiety, która zwraca się ku sztucznemu zapłodnieniu w odpowiedzi na tykanie jej biologicznego zegara. Niespodziewanie postanawia zrealizować plan B, gdy test ciążowy okazał się pozytywny, a do tego znalazła wymarzonego partnera.

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

tomas76

lądowanie wojsk na tych plażach…wyglada niczym lądowanie aliantów w czasie drugiej wojny Św. na plażach Normandii w 1944 roku :)…..czyli mamy D-day w średniowieczu:)

Beznickowy

Od dawna czekam na Ostatniego Władcę Wiatru – rewelacyjnie się zapowiada. Robin Hooda też z chęcią obejrzę, chociaż nigdy sobie nie wyobrażałem Robin Hooda z takimi scenami batalistycznymi widocznymi na spocie.
Nie przekonuje mnie Brooklyn’s Finest – to wszystko już było, a Opętani mogą być dobrym horrorkiem na wieczór.

Adam_Siennica

Po weekendzie będzie pełny trailer tego filmu :)

MJ_MARTINO

Wszystkie chętnie obejrzę na dużym ekranie ale wrażenie na mnie zrobił OSTATNI WŁADCA WIATRU :) i jego wyczekuje najbardziej :D

Proszę czekać…