Startują Efdeby 2010!

Efdeby 2010

Z dniem dzisiejszym ruszyła kolejna edycja naszych nagród filmowych, Efdeby 2010. Efdeby to nagrody filmowe, które wprowadzają nowe podziały i dają możliwość uporządkowania produkcji filmowych wartych zobaczenia!

Podczas Efdebów 2010 wprowadzamy nową kategorię. W kinach filmy w 3-D stają się coraz częstszym zjawiskiem a wydaje się, że pewne szaleństwo jeszcze bardziej przyspieszył olbrzymi sukces Avatara. Pod głosowanie poddajemy 5 tytułów, chociaż dla nikogo nie będzie tajemnicą, kto będzie faworytem …

Pozostałe 13 kategorii to specjalnie wymyślone na potrzeby Efdebów podziały, które w tym roku przeszły mały lifting. Mamy nadzieję, że Efdeby 2010 będą pomocne i bardziej ciekawe od Oscarów, które przeżywają powolną agonię.

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie na stronie Efdebów. Na uczestników czekają jak zwykle miłe upominki od partnerów naszych nagród filmowych.

Efdeby 2010 wspierają: Cinema-City, Vision, BestFilm, Monolith Films,Vivarto, Galapagos, socjum.pl, MyApple.pl, Gamelobby.pl, IRJ.PL.