Startują Efdeby 2010! 17

Z dniem dzisiejszym ruszyła kolejna edycja naszych nagród filmowych, Efdeby 2010. Efdeby to nagrody filmowe, które wprowadzają nowe podziały i dają możliwość uporządkowania produkcji filmowych wartych zobaczenia!

Efdeby 2010

Podczas Efdebów 2010 wprowadzamy nową kategorię. W kinach filmy w 3-D stają się coraz częstszym zjawiskiem a wydaje się, że pewne szaleństwo jeszcze bardziej przyspieszył olbrzymi sukces Avatara. Pod głosowanie poddajemy 5 tytułów, chociaż dla nikogo nie będzie tajemnicą, kto będzie faworytem …

Pozostałe 13 kategorii to specjalnie wymyślone na potrzeby Efdebów podziały, które w tym roku przeszły mały lifting. Mamy nadzieję, że Efdeby 2010 będą pomocne i bardziej ciekawe od Oscarów, które przeżywają powolną agonię.

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie na stronie Efdebów. Na uczestników czekają jak zwykle miłe upominki od partnerów naszych nagród filmowych.

Efdeby 2010 wspierają: Cinema-City, Vision, BestFilm, Monolith Films,Vivarto, Galapagos, socjum.pl, MyApple.pl, Gamelobby.pl, IRJ.PL.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 21

Na chwile obecną w pierwszej trójce jest dwoch bohaterów z tego filmu a pierwszej 6 trzech, wiec widać ciesza się uznaniem ;)

no o Wikusie myslalem, bo fakt ze byl ciekawy … trzeba bylo dyskutowac wczesniej bo wiedziales ze szykuje EFDEBY – moze bys mnie przekonal

Ronaldinho

No choćby Hugo Stiglitz czy Frederick Zoller jako bohater roku, naprawdę nie było nikogo lepszego, bardziej znaczącego i dlaczego aż czterech z jedno filmu? I tak na szybko w alternatywie Wikus z Disctrict 9, Generał Nil czy John Dillinger.
Niełaska, bo z tego co pamiętam była prośba o propozycje kategorii, których kilka podałem, a żadnej tutaj nie widzę.

marudzisz a jak Grzegorz pisał o propozycje nominacji to nie łaska było odpisać?:)

nieee ;) musza byc jasne zasady, bo EFDEBY takich w pierwszych 3 edycjach nie mialy … teraz jest jasne – PREMIERA w PL i jest OK :) dlatego tez konczymy EFDEBY przed Oscarami a kolejna edycja bedzie moze w styczniu ;)

Proszę czekać…