"May the Force Be With You"

Hostel 2 - zobacz pierwsze zdjęcie! 0

Eli Roth, twórca Hostel: Part II, udostępnił dziś pierwsze zdjęcie z planu tego filmu.

Premiera filmu Hostel 2 zaplanowana jest na styczeń 2007 roku, a już dziś możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu filmu. Po lewej widzimy aktorkę Edwige Fenech i twórcę filmu Eliego Rotha, który ma na sobie koszulkę z tytułem kultowego i zakazanego w kilku krajach horroru Cannibal Holocaust.

Kadr z planu filmu Hostel: Part II 2007/moviesonline.caKadr z planu filmu Hostel: Part II 2007/moviesonline.ca

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

Zdjęcia do filmu trwają od września w Czechach. Budżet prawdopodobnie przekroczy 4,5 mln $, czyli koszt pierwszej części.

W filmie Hostel trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląc iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Reżyser zapowiedział, iż druga część bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Eli znów zabłyśnie, szkoda że niczym ciekawym. Jego recepta na kino to krew, krew i jeszcze więcej krwi. Tak było w Śmiertelnej gorączce, tak było w Hostelu, tak będzie i w Hostelu 2. Tylko krwi będzie więcej.

Oczywiście głupie nastolatki z miejsca uznają ten film za dzieło kultowe, bo tak było z częścią pierwszą.

Prawdopodobnie powstanie też część trzecia, bo tak samo jak przeciętna Piła, to jest kura znosząca złote jaja.

Proszę czekać…