"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plotki o The Avengers 0

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące fabuły filmu The Avengers. Otóż według niepotwierdzonych informacji głównym czarnym charakterem w produkcji będzie pozaziemska rasa humanoidów – Skrulle. To właśnie one a nie Loki mieliby być przeciwnikami członków The Avengers.

The Avengers (2012)

Skrulle to niezwykle inteligentna pozaziemska rasa humanoidów, która stworzyła rozległe międzygalaktyczne imperium. Jedną z ich umiejętności jest możliwość przyjmowania postaci obcych, ludzi czy zwierząt.

Według tajemniczego źródła zbliżonego do producentów filmu Skrulle mieliby zdobyć kontrolę nad Hulkiem i w ten sposób chcieliby zdobyć kontrolę nad Ziemią. Jednak nie wchodzi w grę bezpośrednia inwazja na naszą planetę. Raczej chcieliby kontrolować kogoś, kto zdobyłby władzę nad nią.

Przy okazji pojawiła się również informacja, iż w obsadzie The Avengers prawdopodobnie wystąpi Kevin Pennigton. Niestety nie wiadomo czy te informacje zostaną potwierdzone.

Premiera The Avengers przewidziana jest na maj 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
siorbak 2010-05-24

Hohohoho jak będą Skrulle to będzie jazda :D Ciekawe czy wykorzystają jakieś motywy z Secret Invasion… Jeśli oczywiście ta informacja okaże się prawdziwa :)

Proszę czekać…