"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fuqua o 2Pacu 0

W ostatnim wywiadzie reżyser Antoine Fuqua (Dzień Próby) ogłosił, iż zdjęcia do filmowej biografii słynnego amerykańskiego rapera – 2Paca, ruszają we wrześniu. Oznacza to, iż inne projekty reżysera zejdą na drugi plan. Całość powstanie dla studia Morgan Creek.

Reżyser Antoine Fuqua

Przypomnijmy, iż pracę nad filmem miały powstać pod koniec ubiegłego roku jednak zostały wstrzymane po tym jak matka rapera zażądała 10 mln $ odszkodowania za jej zdaniem nie wywiązanie się z umowy przez studio Morgan Creek. Według kobiety studio zignorowało jej uwagi do scenariusza filmu a to było niedotrzymaniem warunków umowy o sprzedaży praw do biografii rapera.

2Pac był jednym z najbardziej znanych artystów hip-hopowych na świecie. Do tej pory sprzedał największą ilość płyt w historii tego gatunku muzycznego. Co ciekawe raper nigdy nie ukrywał swych powiązań w świecie przestępczym, co więcej bardzo często pokazywał się ze znanymi gangsterami. W 1996 roku został zastrzelony w swoim samochodzie. Nigdy nie udało się odnaleźć morderców ani zleceniodawców.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…