http://vimeo.com/mironkundzicz

Będzie sequel Superman: Powrót 0

Warner Bros. tak długo trzymała na ekranach nowe przygody Supermana, że w końcu, w tym tygodniu, film przekroczył granicę 200 milionów dolarów zysków.

Dzięki temu, studio zajmie się produkcją sequela.

Kadr z filmu Superman: Powrót 2006Kadr z filmu Superman: Powrót 2006

Bryan Singer (Uczeń szatana) podpisał kontrakt na sequel w tym tygodniu, a studio planuje rozpocząć pracę nad kontynuacją we wrześniu następnego roku. Pewne jest też, że za nowy film będzie odpowiedzialna ta sama ekipa, co za Superman: Powrót. W takim wypadku zdjęcia do filmu mają się rozpocząć na początku 2008 roku, a film zobaczymy w kinach latem 2009 roku.

Jak wiadomo na film spadło wiele krytyki, ale największe niezadowolenie budził zbyt duży budżet oraz brak akcji i humoru w obrazie. Aby temu zaradzić, akcja i humor mają być teraz oparte na nowym przeciwniku Supermana. Nie będzie to już jednak Lex Luthor.

Odnośnie pieniędzy, Superman: Powrót miał oficjalny budżet wielkości 204-208 milionów dolarów. Tym razem budżet ma się zamknąć w granicach 140-175 milionów dolarów.

W Superman:Powrót główne role zagrali Brandon Routh (Undressed), Kate Bosworth (Żyć szybko, umierać młodo) i przez wielu uważany za najjaśniejszy punkt filmu, Kevin Spacey (American Beauty).

Nowy film o superbohaterze został chłodny przyjęty przez krytykę i widzów. Zobaczymy jak będzie z kontynuacją.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…