Bay o Transformers 3

Kadr z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Reżyser Michael Bay spotkał się na planie filmu Transformers 3 z dziennikarzami. Efektem tego jest garść nowych i bardzo ciekawych informacji na temat fabuły trzeciej części przygodowej produkcji. Przypomnijmy, iż obraz pojawi się w kinach 1 lipca 2012 roku. Będzie to wersja trójwymiarowa.

Na początek Michael Bay odniósł się do spekulacji na temat obecności w filmie kontrowersyjnych robotów- bliźniaków. Według słów reżysera w zasadzie oni zniknęli. Ale nieoficjalnie mówi się, iż pojawią się w kilku scenach początkowych.

Wiadomo także, iż cała produkcja ma mieć mocne zakończenie. Planowo będzie to zakończenie całej serii, która ma zrobić wrażenie na wszystkich. Transformers 3 ma być produkcją o wiele mroczniejszą i bardziej tajemniczą niż dwa pierwsze filmy. Mamy odnieść wrażenie, iż roboty "dorosły" odkrywając istotne elementy ze swojej przeszłości.

I tutaj rodzi się największe pytanie. Nadal nie wiadomo, kto będzie głównym czarnym charakterem. Według nieoficjalnych informacji będzie to robot- cyklop, który był władcą Cybetronu jeszcze przed tym jak Autoboty i Decepticony rozpoczęły wojnę.

W rolach głównych wystąpią Shia LaBeouf i Rosie Huntington-Whiteley.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux