"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rodriguez reżyserem Deadpool? 3

Amerykańskie media głośno informują o propozycji, jaką otrzymał Robert Rodriguez. Otóż artyście zaproponowano wyreżyserowanie filmu pt. Deadpool. Obraz ma być spin-offem produkcji X-Men geneza: Wolverine. Nad scenariuszem już pracują Rhett Reese i Paul Wernick (Zombieland). W roli głównej miałby wystąpić Ryan Reynolds.

Reżyser Robert Rodriguez

Deadpool a inaczej Wade Wilson to socjopata o wisielczym humorze. W latach młodzieńczych był buntownikiem, komandosem i najemnikiem. Wszędzie jednak nie zabawił zbyt długo. Jego życie odmienia się, kiedy wykryty zostaje u niego nowotwór złośliwy. Mężczyzna postanawia wziąć udział w projekcie Weapon X, który ratuje mu życie. Problem w tym, iż eksperyment deformuje mu twarz oraz całkowicie zmienia jego psychikę. Przybiera, więc kostium i rozpoczyna samotną walkę ze złem.

Za produkcję filmu jest odpowiedzialne studio 20th Century Fox.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Machel 2010-06-15

Postać Deadpool’a idealnie wpasuje się w pokręcone kino jakie preferuje Rodriguez (Od zmierzchu do świtu, Planet Terror, Sin City, Machete). Jestem ciekawy jak odnajdzie się w tej roli Reynold. Deadpool to charakter z mocno "alternatywnym" poczuciem humoru, to jego cecha charakterystyczna. Miejmy nadzieje, ze scenarzyści o tym nie zapomną (cieszy mnie zatem obecność Paula Wernick’a).
Roberto zgódź się i nakręć coś dobrego dla Marvel Studios ;)

Proszę czekać…