"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

John McClane powróci 3

Aktor Bruce Willis w jednym z ostatnich udzielonych wywiadów poinformował, iż wkrótce rozpoczną się pracę nad filmem Szklana pułapka 5. A to wszystko dzięki sukcesowi filmu Szklana pułapka 4.0, która ku zaskoczeniu większości analityków filmowych całkiem nieźle poradziła sobie w kinach. Dlatego też w 2012 roku do kin powróci nieśmiertelny John McClane.

Kadr z filmu Szklana pułapka 4.0 (2007)

Willis udzielił wywiadu przy okazji promocji filmu Red, w którym zagrał jedną z głównych ról. Aktor zapytany o najbliższe plany powiedział, iż wszystko wskazuje na to, że w 2011 roku wejdzie na plan filmu Szklana pułapka 5. Nie chciał jednak zdradzić czy za reżyserię filmu odpowiadać będzie Len Wiseman.

Przypomnijmy, iż film Szklana pułapka 4.0, która pojawiła się w kinach w 2007 roku ku zaskoczeniu wszystkich nie tylko trzymała poziom, ale również odniosła kasowy sukces. Obraz, który kosztował 110 mln $, zarobił na całym świecie blisko 383,6 mln $.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Asmodeusz

jak dotąd kolejne części były nie gorsze od pierwszej i jest to jedna z najlepszych filmowych sag, oby dalej było równie dobrze

platyna11

Jak dla mnie im dalej tym gorzej ale pierwsza część to zdecydowanie najlepszy film sensacyjny jaki znam.
Jest to jeden z tych filmów który jak jest wyświetlany po raz ósmy podczas świątecznych powtórek zawsze powoduje uśmiech zadowolenia na twarzy:)

Ronaldinho

Żeby piąty Die Hard był w pełni spełnionym filmem, potrzebne są trzy warunki:
a) Bruce Willis
b) John McTiernan
c) Rated R
Pozostało spełnić pozostałe dwa warunki :)

Proszę czekać…