"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plotki o Hobbicie 2

Podobno coraz lepsze informacje nadchodzą ze strony ekipy, która będzie pracować nad filmem Hobbit. Pojawiła się nieoficjalna informacja, iż projekt prawdopodobnie ruszy z produkcja na początku przyszłego roku. Co więc pojawiają się głosy, iż już rozpoczęto pracę nad modyfikowaniem scenariusza.

Hobbit (2012)

Ciekawa informacja dotyczy tego, kto właściwie stanie za kamerą. Otóż Nowozelandzki dziennik poinformował, że będzie to Neill Blomkamp (Dystrykt 9). Miał on być, bowiem wielokrotnie widziany w ostatnim tygodniu jak wspólnie z Peterem Jacksonem objeżdżali miejsca, w których odbędą się zdjęcia.
Nie wiadomo jednak czy to prawda. Blomkamp już kilkakrotnie zaprzeczał tym rewelacją twierdząc, że jest zajęty pracą nad filmem Elysium, będącym sequelem Dystryktu 9.

SPOILER !! !!

Mamy jeszcze mały spoiler dotyczący scenariusza filmu. Otóż podobno Peter Jackson chcę zmienić nieco wydarzenia rozgrywające się pod koniec powieści. Sprawa dotyczy Bitwy Pięciu Armii, w której udziału praktycznie nie brał Bilbo Baggins (stracił przytomność). Według scenariusza ma on w niej uczestniczyć i wykazać się wielkim bohaterstwem.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

caryca84

Panie Michale, proszę nie robić ortografów w oficjalnych tekstach. Poza tym gubi pan znaki diakrytyczne lub dodaje zbędne.
"Co więc pojawiają się głosy" – "co więcej…" powinno być;
"tym rewelacją" – "tym rewelacjom"!!!
"Peter Jackson chcę zmienić" – "chce..";
Poza tym interpunkcja też trochę leży. Może niech ktoś sprawdza co tu się ukazuje?
PS – co do samej informacji, to bardzo ciekawa. Nie mogę doczekać się Hobbita.

Proszę czekać…