Nowe plotki o Hobbicie

Hobbit (2012)

Podobno coraz lepsze informacje nadchodzą ze strony ekipy, która będzie pracować nad filmem Hobbit. Pojawiła się nieoficjalna informacja, iż projekt prawdopodobnie ruszy z produkcja na początku przyszłego roku. Co więc pojawiają się głosy, iż już rozpoczęto pracę nad modyfikowaniem scenariusza.

Ciekawa informacja dotyczy tego, kto właściwie stanie za kamerą. Otóż Nowozelandzki dziennik poinformował, że będzie to Neill Blomkamp (Dystrykt 9). Miał on być, bowiem wielokrotnie widziany w ostatnim tygodniu jak wspólnie z Peterem Jacksonem objeżdżali miejsca, w których odbędą się zdjęcia.
Nie wiadomo jednak czy to prawda. Blomkamp już kilkakrotnie zaprzeczał tym rewelacją twierdząc, że jest zajęty pracą nad filmem Elysium, będącym sequelem Dystryktu 9.

SPOILER !! !!

Mamy jeszcze mały spoiler dotyczący scenariusza filmu. Otóż podobno Peter Jackson chcę zmienić nieco wydarzenia rozgrywające się pod koniec powieści. Sprawa dotyczy Bitwy Pięciu Armii, w której udziału praktycznie nie brał Bilbo Baggins (stracił przytomność). Według scenariusza ma on w niej uczestniczyć i wykazać się wielkim bohaterstwem.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux