"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Weaver o swoich rolach 1

Podczas promocji filmu To znowu ty, aktorka Sigourney Weaver (Avatar) została zapytana o jej ewentualny udział w filmach Avatar 2 i prequel Obcego – 8 pasażera Nostromo. Artystka wyjawiła kilka ciekawych informacji, w tym tego dotyczącego planowanej ekranizacji nowych Pogromców duchów.

Sigourney Weaver na planie filmu Avatar (2009)

Na początek już oficjalnie wiemy coś, co raczej nie było trudne do domyślenia się. Otóż Sigourney Weaver na pewno nie pojawi się w ekipie prequela Obcego. Nie jest to zaskoczenie, bowiem akcja rozgrywać się będzie blisko 30 lat przed wydarzeniami w oryginale, więc trudno byłoby logicznie wyjaśnić pojawienie się tej aktorki na planie.

Ale ciekawa sprawa ma się z filmem Avatar 2. Otóż zdaniem Weaver jej przygoda z Avatarem dopiero się rozpoczęła. A to by oznaczała, że w jakiś sposób jej postać obecna będzie w fabule filmu. Niektóre amerykańskie media sugerują, że może pojawić się jako "duch" lub coś w tym rodzaju.

I jeszcze na koniec informacja dotycząca realizacji Pogromców duchów 3. Otóż aktorka przyznała, że rozmawiała z Ivanem Reitmanem w sprawie realizacji tego filmu. Jest chętna, ale tylko pod warunkiem, że powstanie dobry scenariusz. Weaver wierzy jednak, że to będzie coś świetnego, więc już rezerwuje sobie czas na nakręcenie tego filmu.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…