Twórcy o restarcie Hellraisera 0

Patrick Lussier i scenarzysta, Todd Farmer w rozmowie z ShockTillYouDrop.com opowiada o Piekielnej Zemście 3D, a także o swojej wizji na restart serii Hellraiser.

Hellraiser

Scenarzysta o projekcie:

Trzymamy ten świat w pudełku. To czym jest pudełko i co może zrobić. Film Clive’a jest bardzo osobisty. To podwyższa nam poziom trudności w opowiedzeniu tej historii.

Reżyser o projekcie:

Ponowne opowiedzenie historii Franka i jego rodziny nie byłoby w porządku. Chcemy razem ze studiem podejść do tego z innej strony, ale jednocześnie wejść do tego świata i zobaczyć wydarzenia inaczej niż w pozostałych filmach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Właśnie mam okazję przypominać sobie kolejne odsłony przygód Pana Gwoździka i szczerze pisząc, gdy czytam powyższe wypowiedzi, to zastanawiam się czy to ja taki prosty człek jestem, o mocno ograniczonym rozumku, czy reżyser i scenarzysta za dużo hamburgerów pochłonęli i tłuszcz oblepił im kory mózgowe?
Panowie chyba chcą Złote Lwy zdobyć albo jakąś palmę, bo wypowiadają się jakby miało powstać ambitne dzieło filozoficzne, które nie pozostanie bez wpływu na ich życie duchowe i do tego to magiczne 3D, które pokaże że pudełko to nie kwadrat tylko sześcian ;)

Proszę czekać…