Będzie sequel Łowcy Androidów 0

Alcon Entertainment zakupiło prawa do kultowego filmu Łowca Androidów, który był luźno oparty na historii Philipa K. Dicka. Producenci, Andrew Kosove, Broderick Johnson i Bud Yorkin zdradzili, że chcieliby na reżysera sequela Christophera Nolana.

Łowca Androidów

Oficjalnie zaznaczono, że nigdy nie powstanie remake Łowcy Androidów. Twórcy filmu zastrzegli sobie to w sprzedanych prawach.

Oczywiście producenci zaznaczają, że chcą bardzo dostać błogosławieństwo od Ridleya Scotta. Jest jeszcze możliwość, że Scott również weźmie udział w projekcie.

Musimy czekać na nowe informacje. Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Opowiadania Dicka są bardzo trudne do sfilmowania i dlatego film oparte na nich są bardzo luźno związane z ich rzeczywistą treścią. "Łowca androidów" sam w sobie jest świetnym filmem wykorzystującym prozę Philipa K. Dicka, ale czy dziś producenici tworząc sequel zagłębialiby się w psychologię bohatera, jego rozterki czy raczej (jeśli projekt zostanie zrealizowany) pójdą w stronę s-f jako kina akcji. Tego niestety się obawiam i jak Santanico uważam, że to poroniony pomysł.

A swoją drogą ciekawe czy ktoś odważy się zrealizować moją ulubioną powieść Dicka "Człowiek z wysokiego zamku"?

Santanico

sądze,że to poroniony pomysł.

Proszę czekać…