Abrams o Mission: Impossible 0

Mission: Impossible Ghost Protocol będzie pierwszym aktorskim filmem dwukrotnego zdobywcy Oscara za Ratatuja i Iniemamocnych studia Pixar, Brada Birda.

Brad Bird

Wszyscy są ciekawi jak tak utalentowany reżyser poradzi sobie w kinie aktorskim. J.J. Abrams, twórca trzeciej części i producent czwartej, w wywiadzie udzielonym MTV zdradził kilka szczegółów.

Jestem bardzo podekscytowany filmem. Nie tylko faktem, że wychodzi, ale tym, co widziałem, co było niesamowite. To dziwne oglądać sceny reżysera, które wydają się w jego stylu, a jednocześnie zdawać sobie sprawę, że nigdy nie widziało się efektów pracy tego człowieka w kinie aktorskim. Są chwile, gdy sobie myślisz, `to jest w stylu Brada Birda`, a potem zdajesz sobie sprawę, `to dziwne widzieć scenę w stylu Brada Birda z aktorami z krwi i kości`.

Potem wyjaśnił dlaczego tak sądzi:

Jest filmowcem, który używa animacji jako przekazu, ale to jego styl, jego postaci, jego rytm, jego humor, prowadzenie akcji jest czymś, co on potrafi zrobić. Potrafi nadać postaciom człowieczeństwa, które znamy z jego filmów animowanych. Widzieć te niuanse w filmie z aktorami jest czymś niesamowitym. Jeszcze całości nie widziałem, ale to, co zobaczyłem, jest fenomenalne.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…