"May the Force Be With You"

Grindhouse - kolejny plakat w stylu retro i kilka nowych zdjęć 0

Producenci podwójnego filmu Grindhouse udostępnili kolejny plakat, który wyglądałem przypomina plakat z lat 1930-60. Oprócz plakatu zostały nadesłane kolejne interesujące zdjęcia z filmu.

Na Grindhouse składają się dwa autorskie filmy grozy. Robert Rodriguez wyreżyserował makabreskę o zombie zatytułowaną Planet Terror, a Quentin Tarantino – horror z gatunku slasher pt. Death Proof. Dwaj mistrzowie kina ponownie zwarli szyki. Tym razem stworzyli unikalne dzieło. Obydwa filmy prezentują i podsumują dotychczasowe dokonania twórców. W produkcję filmu oprócz Tarantino i Rodrigueza zaangażowana jest Elizabeth Avellan i Erica Steinberg. Gwiazdy tego filmu to między innymi: Naveen Andrews, Kurt Russell, Eli Roth, Quentin Tarantino, Mary Elizabeth Winstead, Danny Trejo, Alicia Rachel Marek, Tom Savini, Josh Brolin, Dean Fernando, Marley Shelton, Michael Biehn, Zoe Bell, Michelle Rodriguez, Michael Parks, Emmy Robbin, Woody Harrelson, Jeff Fahey, Rose McGowan, Lucy Lawless i Rosario Dawson.

Robert Rodriguez zakończył właśnie zdjęcia do swojego filmu, który znajduje się obecnie w fazie postprodukcji. Natomiast Quentin Tarantino kończy dopiero zdjęcia do swojej części filmu. Scenariusze obu projektów wciąż owiane są tajemnicą. Ze wstępnych rozmów z twórcami wynika, że każdy z nich trwać będzie około 100 minut.

Premiera Grindhouse zapowiedziana jest na 6 kwietnia 2007 roku. W USA ma być wyświetlany jako jeden film, zaś po za granicami Stanów Zjednoczonych film będzie rozdzielony na Death Proof i Planet Terror, których premiery będą miały miejsce w przedziale czasowym około miesiąca. W Polsce Planet Terror będzie wyświetlany w kinach od 11 maja 2007 roku, zaś Death Proof od 8 czerwca 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Zwiastuny do Grindhouse możesz zobaczyć TUTAJ.

Zdjęcie promujące film Grindhouse 2007Zdjęcie promujące film Grindhouse 2007

Kadr z filmu Grindhouse 2007Kadr z filmu Grindhouse 2007

Kadr z filmu Grindhouse 2007Kadr z filmu Grindhouse 2007

Kadr z filmu Grindhouse 2007Kadr z filmu Grindhouse 2007

Kadr z filmu Grindhouse 2007Kadr z filmu Grindhouse 2007

Kadr z filmu Grindhouse 2007Kadr z filmu Grindhouse 2007

Kadr z filmu Grindhouse 2007Kadr z filmu Grindhouse 2007

Plakat do filmu Grindhouse 2007/horrorhound.comPlakat do filmu Grindhouse 2007/horrorhound.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Aseq

o szit! ale porozjezdzane te fotki, powskakiwaly jedna na druga… mam Internet Explorera, Mozilla Firefoxa i costam jeszcze i nic…

PS – wyglądałem – byczek…"przypomina plakat z lat 1930-60" – ladnie to tak odgapiac poglady innych z komentarzy? ;P

Ronaldinho

Na tą chwilę nie mam na to pomysłu. Mogę wam poradzić używanie tylko Firefoxa.

Potraktuję to jako żart ;)

Anonimowy BigGiantHead

Potraktuj to bardziej jako prawdę oczywistą :-)

BigGiantHead

Pod Operą i IE obrazki się strasznie rozjeżdżają.

Ronaldinho

Tytuł jest pisany i razem i oddzielnie, więc chyba jest dobrze. Wiadomo o co chodzi :-) Specjalnie dla Ciebie, abyś się lepiej czuł zmieniłem tytuł na ten pisany razem.

Anonimowy

Ronaldinho mam mała uwage, otóż GrindHouse chyba powinno sie pisac razem, przynajmniej tak jest u was w bazie.
A co do filmu, kurcze nie moge sie juz doczekac.

Proszę czekać…