Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Noah ma datę premiery 1

Paramount Pictures na 28 marca 2014 roku wyznaczyło amerykańską datę premiery epickiego filmu Darrena Aronofsky'ego pt. Noe: Wybrany przez Boga. Jest to historia biblijnego proroka Noe i budowaniu przez niego arki, na której schroni wiele stworzeń przed wielkim potopem. Ogólny zarys fabuły przedstawia komiks "Noe" wydany na świecie w poprzednim roku autorstwa Darrena Aronofsky'ego, Ariego Handela oraz Nico Henrichona.

Aronofsky'ego od najmłodszych lat zachwycała ta historia. I jak ma to w zwyczaju, nie zamierza się skupiać na samym wydarzeniu, tylko na obrazie psychologicznym głównych bohaterów. Noe (w tej roli Russell Crowe) ma być przedstawiony nie tylko jako miłosierny prorok, ale także mają być ukazane jego mroczne cechy charakteru (nie zapominajmy, że zostawił na lądzie wiele istnień na pewną zagładę). Reżyser chce, aby Noe: Wybrany przez Boga otrzymał kategorię wiekową R, jak jego poprzednie filmy.

Scenariusz filmu na podstawie historii Darrena Aronofsky'ego oraz Ariego Handela napisał John Logan (Gladiator, Aviator). Zdjęcia do filmu ruszają w lipcu bieżącego roku.

Poniżej zamieszczono zwiastun i okładkę komiksu, na podstawie którego oparty będzie film:

Okładka komiksu Okładka komiksu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…