Connery w Indiana Jones 4?

Czy zobaczymy Seana Connery'ego w czwartej części przygód dzielnego archeologa?

Sam aktor mówi, że rozważa możliwość powrót jako Dr. Henry Jones w bardzo wyczekiwanym Indiana Jones 4. Wcielił się on w rolę ojca Indiany Jonesa w roku 1989 w filmie Indiana Jones i ostatnia krucjata.

Sean Connery w filmie Liga niezwykłych dżentelmenów 2003Sean Connery w filmie Liga niezwykłych dżentelmenów 2003

Zdjęcia do czwartej części mają się rozpocząć tego lata i po tym jak George Lucas (Gwiezdne wojny – Epizod 3: Zemsta Sithów) zapraszał go do współpracy, Connery całkiem poważnie myśli o ponownym wcieleniu się w Henry'ego Jonesa.

Kiedy dziennikarze spytali się go, czy zobaczymy go ponownie w czwartej części przygód, odpowiedział: Może. Następnie bardzo ważąc słowa, dodał: W tym momencie, nic nie jest przesądzone. Nie dostałem jeszcze scenariusza, a to od niego wszystko zależy.

Zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu. Premiera planowana jest na maj 2008 roku.

Wiadomo natomiast, że za kamerą ponownie stanie Steven Spielberg (Zaginiony Świat: Jurassic Park), a w rolę Indiany Jonesa ponownie wcieli sięHarrison Ford (Gwiezdne wojny – Epizod 5: Imperium kontratakuje).

Seana Connery urodził się w 1930 w Edynburgu. Widzowie zapamiętali go z roli Agenta Jej Królewskiej Mości w filmie Doktor No. Poza tym wystąpił w Imieniu Róży, Twierdzy, Goldfingerze, czy Polowaniu na czerwony październik. W 1988 roku zdobył Oscaraz w kategorii Najlepszy Aktor Drugoplanowy za rolę w filmie Nietykalni.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz