Charlie Hunnam rezygnuje z głównej roli w 50 Shades of Grey 3

Charlie Hunnam zrezygnował z głównej roli w Fifty Shades of Grey, ekranizacji bestsellerowej powieści która podbiła serca płci pięknej na całym świecie. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że powodem jest napięty grafik aktora, ale nie można oprzeć się wrażeniu, że prawdziwym powodem jest bardzo chłodna reakcja internetowej społeczności na ten wybór wytwórni.

Charlie Hunnam
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2013-10-12

Jeśli naprawdę zdecydował napięty grafik to rzeczywiście winni są Synowie. A może nie było chemii między nim a Dakotą Johnson? Średnio w to wierzę, bo takie rzeczy powinno się sprawdzać już na castingu, ale kto ich tam wie.

Movieman 2013-10-12

Albo Synowie go wyśmiali i zrezygnował :P

If you know what I mean.

Quagmire 2013-10-12

Sądzę, że na naszych oczach rodzi się niesamowite, nowe zjawisko: internet zaczyna bezpośrednio wpływać na proces produkcyjny. Dzieje się tak nie tylko poprzez pieniądze z Kickstartera, ale także przy wyborach obsadowych. Moim zdaniem to internet zwolnił Shalenee Woodley z The Amazing Spider-Man 2, a teraz Hunnama z 50 Shades of Grey.

Wiadomo jakie nazwisko ciśnie się na usta jako następne, ale spokojnie, Affleck ma jednak zbyt mocną pozycję w Hollywood.

Beznickowy 2013-10-12

Albo będzie mniej bunga-bunga niż tego oczekiwał :D

Proszę czekać…