Kolejna plotka obsadowa Batman vs Superman 2

W sieci niedawno pojawiła się plotka, jakoby w nadchodzącym sequelu Człowieka ze stali, zatytułowanym roboczo Batman vs Superman miałaby się pojawić postać Johna Stewarta / Zielonej Latarni. Dodatkowo wraz z tą informacją pojawiło się nazwisko aktora, który miałby wystąpić w tej roli. Jest nim Denzel Washington (który wcześniej był wiązany z rolą Lexa Luthora).

John Stewart / Zielona Latarnia

<a class=

Obecnie mało prawdopodobne wydaje się obsadzenie w którymkolwiek z projektów DC Ryana Reynoldsa, który powtórzyłbym swoją rolę z Green Lantern z 2011 roku (ze względu na słaby wynik finansowy filmu oraz bardzo kiepskie przyjęcie obrazu przez widzów).

Amerykańska premiera filmu zaplanowana jest na wakacje 2015 roku (17 lipca). Do swoich ról powrócą Henry Cavill, Amy Adams, Diane Lane i Laurence Fishburne. Ben Affleck wystąpi w roli Batmana, a Gal Gadot zobaczymy jako Wonder Woman.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

ferhin2 2013-12-31

oczywiście wiem, to tylko taki mały żart, bo właśnie dziwne są te doniesienia umieszczania kolejnych postaci superbohaterów w Batman vs Superman.

A_Biel 2013-12-31

To nie ta sama postać, którą grał Reynolds. Jak widać na zdjęciu John Stewart biały nie był.

Nie rozumiem jaki sens ma tytuł filmu skoro próbują upchnąć w nim całą Ligę. Bo jeśli okarze się, że to wielka ściema i tak naprawdę będzie to Liga Sprawiedliwych, to uważam, że jest to za wcześnie na takie kroki. Oprócz Supermana i Batmana reszta ekipy jest praktycznie nieznana. Powinni dać najpierw kilka pojedyńczych filmów.

ferhin2 2013-12-31

To Zielona Latarnia nie był biały o.O
heh, a tak poważniej to mam nadzieję, że nikt gorszy od Afflecka się już nie pojawi, bo ja wtedy nie pojawię się w kinie :)

Quagmire 2013-12-30

Coraz dziwniejsze te plotki co może oznaczać, że wytwórnia używa "zasłony dymnej", aby odwrócić uwagę od rzeczywistych kroków. Może w przyszłym miesiącu poznamy kolejne ogłoszenia obsadowe.

PS. Mamy 30 grudnia i nadal nikogo z obsady Gwiezdnych Wojen!

Proszę czekać…