Kolejna plotka obsadowa Batman vs Superman

John Stewart / Zielona Latarnia

W sieci niedawno pojawiła się plotka, jakoby w nadchodzącym sequelu Człowieka ze stali, zatytułowanym roboczo Batman vs Superman miałaby się pojawić postać Johna Stewarta / Zielonej Latarni. Dodatkowo wraz z tą informacją pojawiło się nazwisko aktora, który miałby wystąpić w tej roli. Jest nim Denzel Washington (który wcześniej był wiązany z rolą Lexa Luthora).

<a class=

Obecnie mało prawdopodobne wydaje się obsadzenie w którymkolwiek z projektów DC Ryana Reynoldsa, który powtórzyłbym swoją rolę z Green Lantern z 2011 roku (ze względu na słaby wynik finansowy filmu oraz bardzo kiepskie przyjęcie obrazu przez widzów).

Amerykańska premiera filmu zaplanowana jest na wakacje 2015 roku (17 lipca). Do swoich ról powrócą Henry Cavill, Amy Adams, Diane Lane i Laurence Fishburne. Ben Affleck wystąpi w roli Batmana, a Gal Gadot zobaczymy jako Wonder Woman.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.