"May the Force Be With You"

Wkrótce Gremliny 3? 0

Najprawdopodobniej powstanie trzecia część Gremlinów dla studia Warner Premiere, które ma się zajmować produkcja filmów bezpośrednio na rynek DVD.

Gremlin GizmoGremlin Gizmo

Gremliny 3 miałaby być kontynuacją drugiej części. Ten horror komediowy miałby trafić od razu na DVD, z zamierzenia budżet będzie mały. Producent poprzednich dwóch części Michael Finnell nie ma zamiaru uczestniczyć w tym projekcie. Oprócz niego reżyser Joe Dante, twórca także poprzenich części jest wręcz tym oburzony: Gremlins 3! Wydaje mi się, że jednak powstaną, jednak ja nie będę miał z nimi nic wspólnego. Nawet nie spytają się mnie o udział przy nich. Przewodnim pomysłem przy tworzeniu drugiej części było to, aby trzecia nigdy nie wyszła. Uważam, że to, co wstrzymuje obecnie ten projekt to brak pomysłu na niego. Poprzednie części i ich efekty opierały się na możliwościach technologicznych maskotek / lalek, obecnie nie ma żadnych barier, jeśli chodzi o efekty specjalne, wszystko można animować, wszystko da się zrobić, dlatego nikt nie potrafi się skupić na tym jak naprawdę ma wyglądać fabularnie trzecia część filmu.

Film na DVD mógłby wyjść w połowie 2008 roku.

Gremliny to pokryte futrem małe sympatyczne stwory, które Billy (Zach Galligan) otrzymuje w prezencie na Boże Narodzenie. Mają wesołe oczka i umieją pięknie śpiewać, nie mogą jednak mieć kontaktu z wodą i jeść po północy. Naturalnie, właśnie to się zdarza – i monstrualne potomki gremlinów niepokoją całe miasto.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

up1orek

a niech zrobią – zobaczymy co im z tego wyjdzie ;p

Proszę czekać…