Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Rusza nowa bezpłatna telewizja o tematyce filmowej 3

Stopklatka TV to nowy bezpłatny kanał filmowy. Na jego antenie każdy widz znajdzie coś dla siebie. Prezentować on będzie szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska.

Będzie to pierwsza na polskim rynku stacją o profilu filmowym, która jest nadawana drogą naziemną. Należy ona do Kino Polska TV S.A. oraz Agory S.A..

Stacja rozpocznie nadawanie w najbliższą sobotę, 15.03, od godz. 6:00 rano. Dyrektor programowy oświadczył, że planowane jest od 400 do 500 filmowych premier rocznie. W dni powszednie, w godzinach wieczornych, nadawane będą produkcje tematyczne. Kanał będzie dostępny na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej, a w momencie startu pojawi się też na platformach Cyfrowy Polsat i nc+ oraz w sieciach kablowych UPC Polska,Toya i Inea (w tej ostatniej dostępny będzie też w wersji HD). Kanał będzie przerywać filmy reklamami, bo to jego jedyne źródło przychodów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
giovanni50 2014-03-15

Może być ciekawie

Gracjan Mikitin 2014-03-15

Spojrzałem sobie na dzisiejszy plan transmisji i mogę tylko napisać, że jeśli utrzymają poziom filmów, które mają zamiar puszczać to obok TCM i Filmbox Arthouse będzie to mój ulubiony kanał filmowy :o

Gracjan Mikitin Movieman 2014-03-15

Dobra, spojrzałem sobie w program. Na razie się jednak wstrzymam z tym hurraoptymizmem…

Proszę czekać…