Dobra passa seriali Polsatu 0

Wprowadzone przez Polsat nowe pasmo serialowe okazało się strzałem w dziesiątkę. Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, w niedzielne wieczory przed telewizorami zasiadają miliony Polaków. Najwięcej widzów przyciągają co tydzień kolejne odcinki Skazanego na śmierć.

Od niedawna w niedziele Polsat proponuje widzom serialowe pasmo, które o godzinie 20 rozpoczyna Skazany na śmierć. O 21 emitowane są CSI: Kryminalne zagadki Miami a o 22 – dwa odcinki Gotowych na wszystko.

Prison Break, czyli w polskiej wersji właśnie Skazany na śmierć w dniu premiery zgromadził przed telewizorami blisko 7 mln widzów. W tym czasie stacja odnotowała udział w rynku na poziomie 38 proc. W grupie docelowej 16-49 Polsat wybrało 4,1 mln widzów, a udziały stacji osiągnęły wysoki poziom 46 proc. Średnio od 28 stycznia serial osiągnął oglądalność 6,7 mln, a w grupie docelowej 3,9 mln.

CSI: Kryminalne zagadki Miami swoją premierę miały dopiero 4 lutego. Jednak już pierwszy odcinek przyciągnął przed ekrany 4,7 mln osób, co dało Polsatowi 27,4 proc. udziałów w rynku. W momencie najwyższej oglądalności serial oglądało nawet 5,3 mln osób. CSI osiągnęło też 38 proc. udziału w widowni w wieku 16-49.

Ostatnia pozycja w paśmie – Gotowe na wszystko – powróciła na antenę 21 stycznia. Od tego czasu perypetie przebojowych pań domu oglądało niemal 2 mln widzów co przełożyło się na 20,9 proc. udziałów w rynku. W grupie docelowej 16-49 serial zgromadził przed telewizorami 1,2 mln osób (24,6 proc. udziałów).

Kadr z serialu Skazany na śmierć 2006Kadr z serialu Skazany na śmierć 2006

źródło: www.medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…