"May the Force Be With You"

Rangi wraca do Narnii 0

Shade Rangi zagra w drugiej części filmu Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa.

Rangi powróci jako Asterius, Minotaur który jest doradcą księcia Kaspiana. W pierwszej części filmu Rangi zagrał Generała Otmina. Shane Rangi przed Narnią odnotował małe role w dwóch częściach Władcy pierścieni.

Shane Rangi / stuntguildnz.comShane Rangi / stuntguildnz.com

W obsadzie Opowieści z Narnii: Książę Kaspian znaleźli się już: Georgie Henley, Skandar Keynes, Anna Popplewell, William Moseley, Liam Neeson, Ben Barnes, Alicia Borrachero, Peter Dinklage, Vincent Grass i Warwick Davis. Reżyserią zajmie się Andrew Adamson. Scenariusz został napisany na podstawie powieści C.S. Lewisa. Twórcy scenariusza to: reżyser Andrew Adamson, Christopher Markus i Stephen McFeely. Za produkcję filmu odpowiedzialni są: wspominany wcześniej reżyser Adamnson, Mark Johnson, Perry Moore i Philip Steuer.

Producenci oficjalnie potwierdzili dwa miejsca zdjęć. Pierwszy klaps na planie padnie już w tym miesiącu, w Auckland (Nowa Zelandia), będą one tam trwały do marca. Następnie ekipa filmowa przenie się do naszego południowego sąsiada, Czech. Zdjęcia w tym kraju potrwają przez cztery miesiące w Pradze. Inne, ewentualne miejsca zdjęcć do filmu nie zostały potwierdzone. Przypomnijmy, że pierwsza część Opowieści z Narnii była kręcona w różnych miejscach w Czechach, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, a niektóre sceny były kręcone w Polsce, m.in. nad jeziorem Siemianówka.

Światowa premiera Opowieści z Narnii: Książę Kaspian zaplanowana jest na 16 maja 2008 roku. Budżet tej produkcji to 100 milionów dolarów, jest on mniejszy o 80 mln w porównaniu do części pierwszej, która na całym świecie zarobiła 744 mln dolarów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…