Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Oficjalne zdjęcie z Terminatora: Genisys 1

Entertainment Weekly opublikowało oficjalne zdjęcie z filmu Terminator: Genisys, który trafi do kin w czerwcu 2015 roku. Na fotce możemy podziwiać Emilię Clarke jako Sarah Connor i Jaia Courtneya jako Kyle’a Reese.

Reżyseruje Alan Taylor, a w obsadzie są ponadto Jason Clarke w roli Johna Connora, a także Matt Smith i Arnold Schwarzenegger.

Kadr z filmu Terminator: GenisysKadr z filmu Terminator: Genisys

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
Redox 2014-11-24

Nie hejtuję zdjęć, które pojawiły się ostatnio z tej produkcji, nie są aż tak złe. Nadzieję pokładam w dużej mierze w reżyserze projektu, Alanie Taylorze, który dobrze poprowadził drugiego "Thora", ale to pewnie większa zasługa ludzi utrzymujących uniwersum Marvela w wyznaczonym kierunku.

Piotr Biernacki 2014-11-22

Widać, że Jai Courtney dalej będzie twarzą marnych produkcji. Tak trzymać! :D Już nie będę wymieniać w ilu szmatławcach mogliśmy go oglądać przez ostatnie dwa lata.

Gracjan Mikitin 2014-11-21

Każda kolejna fotografia z tego filmu sprawia, że mam ochotę pociąć siebie i osoby odpowiedzialne za casting. Przy każdej możliwej okazji i każdym newsie dotyczącym nowego Terminatora będę hejtował to drewno obsadzone w roli Kyle’a Reese’a.

Marek Jacek Movieman 2014-11-21

Co nie zmienia faktu, że film obejrzysz :)

Krzysztof Movieman 2014-11-22

Mam podobnie – jest to rzadkość, żeby film już fazie statycznych ujęć wkurzał odbiorcę ;d Mnie denerwuje to, że wszystkie, do tej pory, fotki wyglądają, jak wzięte z nowego serialu tv, a nie z (jak mniemam) wysokobudżetówki …. a fotki z poprzedniego artykułu o tej produkcji (te z okładek Entertainment weekly), to jakiś żart – ta laska śmiejąca się, jak głupia do sera, głupie grymasy twarzy, albo Jai trzymający karabin, którym strzela sobie pod nogi do asfaltu, na którym stoi …. kosmos. To ma być poważna produkcja, na miarę T1 i T2?

Gracjan Mikitin jacks 2014-11-23

Ciężko byłoby mi odpuścić takiego gniotka. Chociaż kto wie? Może nas zaskoczy i okaże się znakomitym sci-fi?

Hahaha, żartuje. Ale to będzie słabe. Jai rulezz!

maciejka75 2014-11-21

Zdjęcie trochę za sterylne jak dla mnie .
A Jay Courtney wygląda bardziej jak młody Schwarzenegger niż Kyle Reese.
Chciałbym się mylić ale sądzę , że obsadzenie Courtneya w tym filmie to jedna , wielka pomyłka. ( Chyba że Alanowi Taylorowi zależy na nagradoch filmowych MTV )

Proszę czekać…