Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy klip i spot telewizyjny Terminator: Genisys 2

Premiera Terminator: Genisys, widowiska sci-fi zbliża się wielkimi krokami. Promocja trwa w najlepsze, a w sieci pojawiają się kolejne klipy i spoty telewizyjne. Znajdziecie je poniżej.

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

W rolach głównych zobaczymy Emilię Clarke, Jaia Courtneya, Jasona Clarke'a, Byung-huna Lee, J.K. Simmonsa i oczywiście Arnolda Schwarzeneggera. Premiera w polskich kinach już 1 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Domelex 2015-06-17

nie znacie sie…idzcie sobie lepiej poogladac 50 twarzy Greya…dzieci….

Gracjan Mikitin 2015-06-16

Nie no, ta scena z autobusem jest tak bardzo… głupia :D

Sebastian Kn©l Movieman 2015-06-17

a miała być … efektowna :D

Quagmire Movieman 2015-06-18

Nakręcili ją w sposób praktyczny, na planie, ale montaż albo kilka wstawek z CGI sprawia, że wygląda na kompletnie komputerową. Brawa dla twórców :)

Proszę czekać…