Foster i Breslin w Nim's Island 0

Jodie Foster i gwiazda Małej Miss Abigail Breslin, pojawią się razem w filmie Nim's Island.

Obraz skupia się na młodej dziewczynce, która w towarzystwie swojego ojca-naukowca wyrusza na odizolowaną wyspę, gdzieś na Południowym Pacyfiku. Kiedy oboje znikają sobie z oczu, dziewczynka próbuje elektronicznie skontaktować się z kimś, kto mógłby udzielić im pomocy. Jednak natrafia na osobę, która wydaje się być postacią z książki, lecz tak na prawdę jest nią autor mieszkający na odludziu.

Kadr z filmu Mała Miss 2006Kadr z filmu Mała Miss 2006

Joseph Kwong i Paula Mazur napisali scenariusz, oparty na książce Wendy Orr i Kerry Millard. Za kamerą staną Jennifer Flackett i Mark Levin. Produkują Cary Granat i Mazur.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się tego lata. Dystrybucją zajmie się 20th Century Fox.

Abigail Breslin urodziła się w Nowym Jorku w 1996 roku. Najbardziej jest znana z obrazu Mała Miss, w którym wcieliła się w rolę Olive Hoover, za którą była nominowana Oscara. Sam film również był nominowany do tej nagrody. W dodatku, Breslin planuje rozpocząć pracę na planie kolejnego filmu pt. American Girl.

Jodie Foster znana jest najbardziej z obrazów Plan lotu, Taksówkarz, Azyl, czy Kontakt, za który otrzymała nagrodę Saturna w kategorii najlepsza aktorka. Zdobyła ona również 2 Oscary za rolę w Milczeniu owiec i Oskarżonych, a także 2 nominacje do tej nagrody.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…