Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dzień niepodległości 2 - ruszyła machina promocyjna 2

Machina promocyjna Dnia niepodległości 2 oficjalnie ruszyła. Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam pierwszy zwiastun widowiska sci-fi, a dzisiaj przedstawiamy Wam kolejne materiały promocyjne. Jakie? Tego dowiedziecie się poniżej.

Na początek mamy dla Was link do oficjalnej strony filmu. Znajdziecie ją pod adresem Warof1996. Można na niej dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy na temat filmu. Najważniejsza z nich to zdecydowanie wyjaśnienie dlaczego nie zobaczymy Willa Smitha w kontynuacji hitu Rolanda Emmericha. Otóż według informacji, które można tam znaleźć Kpt. Steven Hiller zginął w czasie testowania nowych technologii obcych zdobytych przez ludzkość.

Trzeba przyznać, że twórcom bardzo zgrabnie udało się wybrnąć z tej sytuacji. Kolejne materiały są filmikami viralowymi. Na jednym z nich możemy usłyszeć przemówienie prezydenta Stanów Zjednoczonych, Thomasa J. Whitmore’a, w którego wciela się Bill Pullman. Drugi z kolei jest pokazaniem urywków z programów informacyjnych z różnych stron świata i tego jak zmieniał się świat po inwazji obcych na Ziemię.

Kontynuacja filmu Dzień Niepodległości, jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, wyreżyserowana przez Rolanda Emmericha (Pojutrze, 2012). Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki to budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię.

W produkcji zabraknie oczywiście Willa Smitha, ale powróci kilka innych gwiazd pierwszej części. W filmie ujrzymy takich aktorów jak Jeff Goldblum, Bill Pullman czy Vivica A. Fox. Nowymi twarzami będą Maika Monroe oraz Liam Hemsworth. Premiera filmu w Polsce 22 lipca przyszłego roku.

Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć, przypominamy pierwszy zwiastun Dnia niepodległości 2:

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…