Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

The Choice - pojawił się kolejny zwiastun! 0

Nowy zwiastun (The Choice) The Choice (2016)_ (f!) właśnie został opublikowany przez wytwórnię Lionsgate. W zbliżającej się wielkimi krokami ekranizacji kolejnej powieści Nicholasa Sparksa w rolach głównych zobaczymy Benjamina Walkera oraz Teresę Palmer. Trailer znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania!

Film reżyserowany jest przez znanego z Podróży powrotnej Rossa Katza na podstawie scenariusza stworzonego przez Bryana Sipe'a. W romansie oprócz Benjamina Walkera i Teresy Palmer zobaczymy także Maggie Grace, Alexandrę Daddario, Toma Wellinga, Bretta Rice'a i Toma Wilkinsona.

Opis dystrybutora produkcji:

Kiedy zadziorna studentka medycyny – Gabby Holland wprowadza się obok szanowanego przez kobiety Travisa Shawa, oboje szybko nawiązują nić porozumienia i udają się w romantyczną podróż, o jakiej nigdy w życiu nie marzyli. Nowa sąsiadka będąca w wieloletnim związku ze swoim chłopakiem miała właśnie rozpocząć z nim wspólne życie, a jej niedawno poznany znajomy był przekonany, iż związek z jakąkolwiek dziewczyną raz na zawsze przekreśli jego wolność. Jednakże, gdy pomiędzy wspomnianymi postaciami zaczyna rodzić się wzajemna fascynacja, ich dalsze plany na życie ulegają diametralnej zmianie. Po wielu nieoczekiwanych wydarzeniach Gabby i Travis biorą ślub oraz tworzą szczęśliwą rodzinę, wspólnie podejmując wszystkie decyzje do czasu, gdy jedno z nich zmuszone jest samotnie dokonać najtrudniejszego w ich życiu wyboru.
The Choice to wzruszająca opowieść o miłości, rodzinie i życiu, która stara się odpowiedź na pytanie: „Jak daleko jesteśmy się w stanie posunąć, w celu zachowania choćby cienia nadziei na uratowanie życia kogoś, kogo kochamy nad życie.

Film do kin wejdzie już 5 lutego 2016 roku.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…