Nowy materiał z Batman v Superman w spocie telewizyjnym 1

Studio Warner Bros. wypuściło kolejny (jeśli licząc niemiecką zapowiedź) spot telewizyjny, tym razem dodając do niego niezaprezentowany jeszcze materiał z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz znaną z pierwszego teasera kwestię "Do you bleed?". Polska premiera zapowiedziana jest na 1 kwietnia tego roku.

Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman (Ben Affleck) i Superman (Henry Cavill) walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo…

Aktualizacja:

Pojawiła się także kolejna krótka zapowiedź, jednak tym razem z materiałem, który znamy z drugiego pełnego zwiastuna, czyli spotkanie Bruce’a Wayne’a, Clarka Kenta i Lexa Luthora (Jesse Eisenberg).

Źrodło: Warner Bros.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2016-01-10

Okropne ujęcie "podskakującego" Batmobilu. Dlaczego w filmach Snydera CGI zawsze jest wystylizowane albo słabe? Czy on ma obsesję tworzenia aktorskich kreskówek?

Rob 2016-01-10

W pg13 to dużo się nie na krwawi :)

Krzysztof 2016-01-10

EEEEj myślałem, że Netoperek zadaje to słynne pytanie z innym stroju i innym kontekście …………… jestem rozczarowany :D

Proszę czekać…