Nowy materiał z Batman v Superman w spocie telewizyjnym

Studio Warner Bros. wypuściło kolejny (jeśli licząc niemiecką zapowiedź) spot telewizyjny, tym razem dodając do niego niezaprezentowany jeszcze materiał z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz znaną z pierwszego teasera kwestię "Do you bleed?". Polska premiera zapowiedziana jest na 1 kwietnia tego roku.

Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman (Ben Affleck) i Superman (Henry Cavill) walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo…

Aktualizacja:

Pojawiła się także kolejna krótka zapowiedź, jednak tym razem z materiałem, który znamy z drugiego pełnego zwiastuna, czyli spotkanie Bruce’a Wayne’a, Clarka Kenta i Lexa Luthora (Jesse Eisenberg).

Źrodło: Warner Bros.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.