"May the Force Be With You"

Scott Patterson w obsadzie Piły IV 0

Ruszył casting do czwartej części Piły.

Znany z serialu Kochane kłopotyScott Patterson jest drugą osobą obsadzoną w Pile IV. Wcześniej producenci potwierdzili, że zobaczymy Tobina Bella ponownie w roli Jigsawa.

Scott Patterson / nndb.comScott Patterson / nndb.com

Jeden z twórców Piły, Leigh Whannell zapowiedział, że wiele pytań jakie zadają sobie fani w związku z Piłą III zostaną wyjaśnione w najnowszej części. Nowa część prawdopodobnie będzie prequelem jedynki, gdyż Leigh powiedział, że zostanie wyjaśnionych kilka zagadek związanych z Jigsawem, np jego kontakty z Obim, a także wiele innych zagadek.

Reżyserią zajmie się ponownie Darren Lynn Bousman, który pracował nad drugą i trzecią częścią serii. Producentami są: Mark Burg i Oren Koules. Twórcy pierwszej części: Leigh Whannell i James Wan zostali producentami wykonawczymi, oprócz nich tą funkcję pełnią jeszcze: Daniel Jason Heffner i Stacey Testro. Ostateczna wersję scenariusza napisali: Thomas H. Fenton, Marcus Dunstan, Patrick Melton. David Hackl, który miał zostać reżyserem, ponownie zajmie się scenografią.

Zdjęcia do Piły IV startują już 16 kwietnia, tak jak inne części w Toronto, i potrwają sześć tygodni.

Światowa premiera Piły IV zapowiedziana jest na 26 października 2007 roku. Producenci powiedzieli, że chcą aby ta część Piły miała swoją premierę w innych krajach w podobnym czasie jak w USA. Polski dystrybutor już zapowiedział premierę na 29 października, wcześniej polscy widzowie musieli czekać na film około trzech miesięcy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…