http://vimeo.com/mironkundzicz

Get Smart zwarte i gotowe 0

Znana jest już pełna ekipa, która nakręci komedię Get Smart.

Produkuje Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures, Mosaic Media Group, Mad Chance i Callahan Filmworks.

Anne HathawayAnne Hathaway

Główne role zagrają Steve Carell, który wcieli się rolę tajnego agenta Maxwella Smarta i Anne Hathaway, jako jego partnerka, Agentka 99.

W rolach drugoplanowych wystąpią, Dwayne The Rock Johnson (Z podniesionym czołem), jako Agent 23, Terence Stamp (Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo), jako Siegfried, wiceprezydent CHAOSU i nagrodzony w tym roku Oscarem, Alan Arkin (Pancho Villa we własnej osobie), jako szef organizacji KONTROLA. Poza nimi na ekranie zobaczymy jeszcze, Kena Davitiana (Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej), w roli Shtarkera, Masi Oka (Balls of Fury), w roli Bruce'a, Nate'a Torrence'a (Suits on the Loose), w roli Lloyda, Davida Koechnera (Larry the Cable Guy: Health Inspector), w roli agenta Larabee'ego i Terry'ego Crewsa (Agenci bardzo specjalni), w roli Agenta 91.

Fabuła filmu oparta jest na klasycznym serialu telewizyjnym, z 1965 roku. Był on nominowany do czternastu, a zdobył siedem nagród Emma. Był też nominowany, dwukrotnie, do Złotego Globu. Sitcom był satyrą na kino szpiegowskie. Opowiadał o przygodach dwójki agentów, Maxwella Smarta i Agentki 99, której imienia nigdy nie podano. Pracowali oni dla tajnej organizacji rządowej o nazwie KONTROLA, która skupiała w swoich szeregach tajnych agentów. Organizacją przeciwną do KONTROLI był CHAOS. Ta organizacja chciała zniszczyć, albo zdominować świat. Wiceprezydent CHAOSU, Siegfried, był największym przeciwnikiem Maxwella.

Reżyserem obrazu jest Peter Segal (Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga). Autorami scenariusza są Tom J. Astle (Miłość na zamówienie) i Matt Ember (Grace w opałach). Andrew Lazar (Niebezpieczny umysł), Charles Roven (Nieustraszeni bracia Grimm) i Alex Gartner (Ostre słówka), są producentami, a Michael Ewing (Wykiwać klawisza), Dana Goldberg (Diukowie Hazzardu), Peter Segal, Jimmy Miller (Ricky Bobby – Demon prędkości), Steve Carell, Brent O’Connor (4400) i Bruce Berman (Miss agent 2: Uzbrojona i urocza), producentami wykonawczymi.

Steve CarellSteve Carell

Operatorem będzie, zdobywca Oscara, Dean Semler (Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów), scenografem, Wynn Thomas (Depresja gangstera), montażystą, nominowany do Oscara Richard Pearson (Wielka Heca Bowfingera), za kostiumy będzie odpowiadać zdobywczyni Oscara, Deborah Scott (Hawana, miasto utracone), a za efekty specjalne, Michael Lantieri, również zdobywca Oscara.

Zdjęcia rozpoczną się 21 marca w Los Angeles. Następnie ekipa przeniesie się do Waszyngtonu i Montrealu.

Dystrybutorem filmu będzie Warner Bros. Entertainment Company i, w niektórych regionach świata, Village Roadshow Pictures.

Steve Carell pochodzi z Massachusetts. Jest znany z ról w filmach 40-letni prawiczek, Mała Miss, Czarownica, Melinda i Melinda, czy Piżama party. Zdobył Złotego Globa za rolę w serialu The Office.

Anne Hathaway urodziła się w Nowym Jorku. Ma na koncie role w takich obrazach jak Tajemnica Brokeback Mountain, Diabeł ubiera się u Prady, Pamiętnik księżniczki, Spustoszenie, czy Ella zaklęta. Zdobyła DVDX Award za rolę w Spustoszeniu.

Pierwsze zdjęcie promujące film Get SmartPierwsze zdjęcie promujące film Get Smart

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…