Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hulk będzie zdecydowanie mądrzejszy niż w Avengers? 2

Pojawia się coraz więcej informacji na temat filmu Thor: Ragnarok. I o dziwko głównym tematem nie jest bohater tytułowy, a Hulk którego mamy zobaczyć w trzecim solowym filmie o nordyckim bogu.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o rzekomych przygodach, które czekają zielonego stwora i posiadacza magicznego młota. Teraz na temat Hulk wypowiedział się reżyser marvelowskiego widowiska, Taika Waititi. Skomentował on plotki, które sugerują, że ta postać mogłaby być zdecydowanie mądrzejsza oraz prowadziłaby częstsze rozmowy. Co na to Waititi?

To interesujące, ponieważ prowadzimy obecnie rozmowy na temat tego, jak daleko się z tym posunąć – czy Hulk powinien być rozmowny i świadomy? Myślę jednak, że na razie większość tych dysput dotyczy kolejnych filmów uniwersum. Wiele z podejmowanych decyzji to decyzje szerszego grona, nie zależą one tylko ode mnie i scenarzysty. Posiadają oni wielki materiał i muszą wszystko wziąć pod uwagę. Uważam jednak, że to właściwa droga. Każdy chce zobaczy rozwój i ewolucję tej postaci. Dodatkowo uważam, że da się to zrobić w zabawny sposób.

Pojawiło się także kilka nowych plotek dotyczących fabuły. Po tym jak Hulk ukradł Quinjet, udał się w kosmos gdzie trafił na planetę Sakaar. I to własnie tam mają rozgrywać się walki gladiatorów na arenie. To również tam ma trafić Thor po wygnaniu przez Lokiego i Helę (zagra ją Cate Blanchett), gdzie będzie musiał odzyskać wolność walcząc z innymi wojownikami. W tym z Hulkiem.

Reżyser odniósł się także do spekulacji, które głosiły, że Thor: Ragnarok ma być bardziej komediowy, aniżeli poprzedni film:

To nie będzie jakaś zwariowana komedia bez hamulców. Nie mniej jednak to zdecydowanie moja najmocniejsza strona i właśnie w nią spoglądali ludzie, którzy mnie zatrudnili. Dla mnie to nauka i zdobywanie nowych doświadczeń. Wiem, że jestem teraz poza światem indie filmów, ale chce to zrobić. Po Thorze mam w planach dwa mniejsze projekty, które chce zrobić z Jemaine’em Clementem. Jest nim chociażby spin-off "Co robimy w ukryciu".

Z pewnością Waititi to człowiek, który może wnieść trochę powiewu świeżości do świata Marvela i zaproponować coś oryginalnego. Na więcej informacji i materiałów dotyczących filmu przyjdzie jeszcze czas. Premiera Thor: Ragnarok w listopadzie 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…