Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mniej odcinków w kolejnych sezonach Gry o tron 0

24 kwietnia stacja HBO wystartuje z kolejnym sezonem Gry o tron, który będzie liczył sobie dziesięć odcinków. Całkiem możliwe, że to ostatnia seria z taką liczbą epizodów.

David Benioff i D.B. Weiss twierdzą, że kolejne dwa sezony, które mają być tymi finałowymi razem będą liczyły sobie trzynaście odcinków. Siódmy sezon miałby mieć siedem odcinków, a ósmy tylko sześć. Showrunnerzy Gry o tron uważają, że tak będzie lepiej dla samego serialu.

Myślę, że po tym sezonie trzynaście odcinków będzie finałowymi. Wchodzimy w decydujący etap. Oczywiście nigdy nic nie wiadomo, ale zastanawiamy się nad tym.

powiedział Benioff w wywiadzie dla Variety.

Produkcja siódmego sezonu prawdopodobnie wystartuje już w lipcu. Panowie odpowiedzialni za serial twierdzą także, że nie ma możliwości, aby po raz kolejny zająć się produkcją dziesięciu odcinków w ciągu 10-12 miesięcy.

Na temat produkcji kolejnych serii wypowiedział się także prezes HBO, Michael Lombardo. On dodał jednak tylko tyle, że na razie nie stacja nie znalazła odpowiednich lokacji i nie ma wybranych miejsc, gdzie będą odbywały się zdjęcia. Na wszystkie odpowiedzi przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…