Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dark Phoenix bohaterką rebootu X-Men? 0

Świat wciąż oczekuje premiery filmu X-Men: Apocalypse, a w mediach już spekuluje się na temat kolejnego filmu z serii "X-Men".

Według Heroic Hollywood, scenarzyści tym razem postawią na historię, którą mieliśmy już okazję zobaczyć na dużym ekranie. Miałby to być popularny komiks "Dark Phoenix Saga". Do własnie o niego oparty został film X-Men: Ostatni bastion. A skąd taki pomysł?

Fani filmowego uniwersum o mutantach, doskonale wiedzą że poprzednia część – X-Men: Przeszłość, która nadejdzie zresetowała linie czasową. Tak, więc wydarzenia, które zostały przedstawione w tamtej produkcji tak naprawdę nie miały miejsca.

Myślę, że wszystko co nie wydarzyło się przed 'Pierwszą klasą', a 'Przeszłością, która nadejdzie' może się jeszcze wydarzyć. To historia, którą na pewno moglibyśmy opowiedzieć w inny sposób.

powiedział powiedział producent Simon Kinberg.

Na ten temat wypowiedział się również reżyser Bryan Singer. Oto co miał do powiedzenia:

Jean Grey posiada nie tylko moc telekinezy i telepatii. Ona czuje, że rośnie w niej coś mrocznego i zdecydowanie potężniejszego. Niestety nie ma pojęcia co to takiego.

Według plotek w Apocalypse mają być już lekkie odniesienia do kolejnej częsci i tego, że z bohaterką w którą wciela się Sophie Turner jest coś nie tak. Premiera X-Men: Apocalypse 20 maja.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…